alexa metrics

banner536

Ekuban sessizliğini bozdu

Ekuban Trabzonspor'a veda etti

Trabzonspor 06.08.2021, 19:33 06.08.2021, 19:45
Ekuban sessizliğini bozdu

Trabzonspor'daki performansıyla 2 yıl içinde 5 kat değer kazanan Caleb Ekuban, taraftara ve kulübe veda etti.

İşte, Caleb Ekuban'ın yayınladığı veda mesajının tamamı...

"Trabzonspor taraftarına... 

Hakkımda çıkan spekülasyonlara ve iddialara karşı bugüne dek sessiz kaldığım için özür dilerim. Trabzonspor'a karşı hiç kötü niyet beslemedim. Beni evimde gibi hissettirdiniz. Trabzon'un muhteşem taraftarına unutulmaz anılar bırakmak için 2 yıl boyunca savaştım. Çok denedim. Sadece kazanmadım. Bazılarından ders çıkardım. Sevinçten gözlerim dolu dolu. Trabzonspor'u takip etmeye devam edeceğim. Bilmenizi isterim ki Trabzonspor taraftarını çok sevdim. Her şey için teşekkürler. Futbolda neler olacağı belli olmaz. Ama şimdilik elveda... Bize her yer Trabzon!"

Öte yandan Ekuban, Trabzonspor taraftarına video ile veda etmek istediğini ancak kulübün kabul etmediğini anlattığı kısa bir video da sosyal medya hesabından paylaştı.


Yorumlar (18)
halil bilgin 6 ay önce
Hem adam düşük maaş ver hem de sözleşmeye imza atmıyor diye TARAFTARIN önüne at... EKUBAN yerden göğe kadar haklı... Adamı idmana çıkarmazlar, Ekuban idmana çıkmadı derler, Ekuban ı italya ya gönderirler, Ekuban Trabzonspor u bırakıp gitti derler... Sen ver bakalım PEREZ e HAMSİK e GERVİNHO ya verdiğin maaşı bak kalıyor mu kalmıyor mu? YÖNeTİM HALA EKUBAN ın KAP bildirimini YA PA MA DI...
halil bilgin 6 ay önce
TURSUN... sus da motorun soğusun EVLAT...
TS 6 ay önce
Uğurcan in eksik çok sürekli çizgide kalecilik yapıyor yaw bir iki adım at topu karşıla 6 pas ta topu takip et rakip şut atıyor vs uğurcan kafasıyla topun filelere gitmesini tribündeki taraftar gibi izliyor idman şart.
Serkan yedek olur.
Berat a yük çok geldi yanında kesinlikle parmak veya hazırsa dorukhan oynamalı.
Gervlnho marek den 1 ı yedek olur, ileri geri oynamaları 90dk zor yaş itibari ile fakat ts a katkıları olur yedek de olsalar.
Avcı bildiği oyun sistemi ile oynaması ts un menfaatine olur.
Tursun 6 ay önce
Hesaba kalktığımda Halil oğlumuz ne der diye merak ediyorum geçensene sözleşme uzatalım dendiğinde uzatmadı bu senede yanaşmadı tercih onun Trabzon'a çokmu kazanıyor zannediyorsun orada bilip bilmeden at nasıl olsa birkaç ibiş inanır Halil takıma hocaya kinin varsa söyle yalan söyleme adam İtalya'daki vergiye rağmen gitti niye aşk meşk ne dersinde seneye bedava gidecek kafanız bundami basmıyor 3 5 kazandık çok ucuza aldık oynattın süperkupa falan sattık sağlasın yönetim
Bordo 6 ay önce
TS da kadro ortasaha dinamik degil , marek gervinho belli bir dk dan sonra oyundan düşüyor doğal yaş itibari ile oluyor, avcı hızla dorukhanı hazırlamalı belki de bu sezon en önemli transfer dorukhan olabilir , berat dorukhan ikilisi net oynamalı...
Serkan dan yedek olur.
Uğurcan kendini geliştirmeli sabit çizgide bekleyip şut kafa çıkarma yapmaya çalışıyor fakat ne 6 pasa gelen şut orta ya çıkıyor veya cezasahası dışından rakip uzak köşeye topu gönderiyor uğurcan olduğu yerden uçup kurtarma peşinde yaw topu takip et ki 1 ,2 adim at ki uçuş mesafen kısalsın yani bunları idmanda hiç mi söylemezler.
Kadro
Uğurcan-ismail (hazırsa ) vitor edgar peres - berat parmak (dorulhan) bakasetas- vakame gervinho(marek)- santrofor (semedo) olmalı marek gervinho 'ndan biri yedek başlar hamle oyuncusu olur hep beraber sahada olduklarında takımın kondüsyon düşük oluyor top kapacak bir berat oluyor dorukhan hazır olana kadar parmak pres top kapma işleri yapar. 2. Maç ve lig maçlarında kadro bu olmalı.
Alperen 6 ay önce
Burada kimse ekuban ı savunmasın. Evet yönetimin bir hatası oldu oda sözleşmesi devam ederken İYİLEŞTİRME yapmak oldu. İyileştirme yaparken sözleşme uzatılacaktı. Sonra böyle sıkıştırıp giderler. Giden gider burası TRABZONSPOR giden düşünsün.
Yomrali h.hamzaoglu 6 ay önce
Yolun açık olsun Karaoglan, sen bizim taraftara bakma onlar herseyi çok bilir.
Türker 6 ay önce
Güzel sözler aslanım benim.Sana da bu yakışırdı zaten.Pereira ve Ekuban ın vedası beni çok üzdü şahsen...
adilhan 6 ay önce
sorum su diabete ekubandan yüksek maaş alırsa ekuban oynarmı?
Erdem 6 ay önce
Novak, fenev ile anlaştığı halde tüm maçlara çıkıp oynamıştı, hatta feneve bile gol atmıştı diye hatırlıyorum. Senin gidiş şeklin hiç hoş olmadı. Başarılar dilemek hiç içimden gelmiyor.
Edgar 6 ay önce
Kabul etmeliydiniz. Ne olursa olsun bize hizmet etmiş ve sayesinde kupa bile aldığımız bir oyuncu.
Alaattin 6 ay önce
Yomralı h.hacıoģlu yorumcu iyi demiş ama eksik demiş. Çok bilirler ama hiç bir b.. bilmezler.
Yomrali h.hamzaoglu 6 ay önce
Aynen Alaattin kardeşim.
Hasanov 6 ay önce
TS'un Molde maçında yediği 3 Golü de özellikle "Berat-Serkan-B.Perez ve Hugoya" defalarca seyrettirmek lazım.Evet takım defansı kötüydü ama bu 4 adam defansif görevlerini çok ama çok aksattılar.Hele 3.Goldeki Buruno Perezi özellikle herkesin izlemesini rica ediyorum.Bu kadar Lakayit bir bek olamaz.Sörlot defterini de artık şu takımın bitirmesi ve yeni bir santraforu da getirmesi lazım artık yönetimin.Belliki Koita bu yılın Çürüğü.Djanini de malesef iyi çalışmıyor.Oraya net bir adam lazım.Yoksa bu yıl bu defans anlayışı bize çok gol yedirecek bu belli.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@