Ekuban için Fransa iddiası

Trabzonspor'un golcü futbolcusu Caleb Ekuban'a Saint-Etienne talip oldu. Fransız ekibinin bu transfer için 4 ile 7 milyon euro teklif edebileceği konuşuluyor. Ganalı futbolcu ile İtalyan ekipleri Genoa ve Sampdoria da ilgileniyor.

Trabzonspor 13.06.2021, 08:20
Ekuban için Fransa iddiası

Transfer döneminin gözde takımı Trabzonspor 'un yıldız futbolcusu Caleb Ekuban'ın talipleri artıyor.

Fransız basınından Foot01.com'un haberine göre hücuma takviye yapmayı planlayan Saint-Etienne, bordo mavili takımın golcüsü Ekuban ile ilgileniyor. Haberde Karadeniz ekibiyle 2022'ye kadar sözleşmesi bulunan Ganalı futbolcu için 4 ile 7 milyon euro teklif edilebileceğinden bahsedildi.

Caleb Ekuban ile Saint-Etienne'nin yanı sıra İtalyan ekipleri Genoa ve Sampdoria da ilgileniyor.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (5)
malatyalı 2 ay önce
eğer sorloth gelecekse ekuban kalmalı
Erdem 2 ay önce
Biz futbolcuları, satıp para kazanmak amacı için mi alıyoruz yoksa kadro güçlensin de başarılı oluruz diye mi ? Adam bizde kalmak istemez o zaman giden adamdan bari para kazanayım da yerine belki daha iyi adam bulurum dersin. Madem Ekuban gibi adam bulmak çok kolay ve Ekubanı beğenmiyorsunuz neden geçen sene bulamadınız Ekubandan iyilerini. Çok kolay adam bulmak, biz 7 milyona € yeterki Ekubanı satalım 2 milyon € ya, 3 adam alırız, 1 milyon € da cepte kalır gördük biz onu 4 forvet geldi (Afobe, Plaza,Djaniny,Anıl Başaran) bir tek Djaniny kalsın diyoruz o da son hafta performansına bakıp ilk yarı performansına bakarsak hemen gitsin derdik.
Darth Vader 2 ay önce
Sözleşme yenilemezse gönderilecektir. Bedavaya gitmemeli. Kara Boğamızın gitmesini istemiyorum fakat iş başka sevgi başka
NET61OSMAN 2 ay önce
Ekuban kesinlikle takimda kalmali
Hasan 2 ay önce
Abdülkadir Ömür, Bakasates, Ekuban üçü de forvet arkası. Biri sarılmalı. Üç kişi fazla. Hamsik de forvet arkası oynayabiliyor üstelik. En çok para eden satılmalı. Kalırsa Ekuban forvet arkası oynamalı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@