alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

Ekuban geri mi dönüyor? Açıklama geldi

Trabzonspor'un eski futbolcusu Ekuban’ın temsilcisi Markaroglu’ndan açıklama geldi.

Trabzonspor 13.11.2021, 12:40
Ekuban geri mi dönüyor? Açıklama geldi

Trabzonspor'da sergilediği başarılı performansın ardından İtalyan ekibi Genoa'ya transfer olan Caleb Ekuban, yeni takımında beklenen etkiyi gösterememişti.
Türkiye’de Trabzonspor, Galatasaray ve Fenerbahçe’nin ilgilendiği iddiaları ortaya atılan Ganalı futbolcunun Türkiye temsilcisi Mathieu Markaroglu, İHA'ya konuştu. Markaroglu; “Caleb, İtalya’ya ailevi nedenlerden ve Seria A'da oynamak için gitti, 3 ay önce transfer oldu ve şu an adaptasyon süreci içerisinde. Sabırlı olup orada kalıcı olmak istiyor. Geçen hafta eski Ukraynalı ünlü forvet Andriy Shevchenko’nun takımın başına geçmesiyle de takımın ve kendisinin yükselişte olacağını düşünüyorum” dedi.


Yorumlar (6)
Serkan 3 hafta önce
Aman arkadaş gelmesin
şevket 3 hafta önce
Bence bizim klubümüze alınmasında gerek yok. Huzuru kaçırır. Çok gitmek istemişti. Yeni kluplarde yer almalı
Erdem 3 hafta önce
Ekubanın bizden gidişi kendisine yakışmamıştı fakat bize geri gelmesi, bize fayda sağlar düşüncesi ile geri gelsin isterdim, kendi bilir. Bu arada Koitanın alınmasını hiç istemedim fakat madem alındı kötü yorum da yazmaya elim varmadı, ilk alındığı zamanlar. Bu nedenle hiç değilse Koita, Afobeden iyi çıkar gibi yorumlar yazdım. Fakat Koita herhalde Trabzonsporun gelmiş geçmiş en kötü transferleri arasında yer bulmak istiyor. Bence güzel bir hedef değil. Fakat yine O da kendi bilir. Bundan sonrada bize artık Kaliteli ama Ucuz yani keşfedilmemiş yıldız adayı gerek bunu meşhur Transfer İzleme Komitesi nasıl yapar bilmiyorum ama inşAllah yapar. Fakat şunu çok iyi biliyorum eğer bazı görevler hak eden insanlara verilirse Trabzonspor camiası bunu yapabilecek güçtedir.
Raif 3 hafta önce
Sakın gelmesin hatta oradan da daha uzak yere gitsin
Mr 3 hafta önce
Seviye atldık ekuban bize az gelir ????
şehzade 3 hafta önce
hiç gerek yok böyle basit satıcı topçulara

Gelişmelerden Haberdar Olun

@