Ekuban: Baskı her zaman olacak

Trabzonspor'da Ekuban maç sonunda konuştu

Trabzonspor 15.03.2020, 18:11
Ekuban: Baskı her zaman olacak

Trabzonspor’un Başakşehir ile 1-1 berabere kaldığı maçın ardından Caleb Ekuban açıklamalarda bulundu.

Ekuban şöyle konuştu


Trabzonspor gibi bir takımdaysanız baskı her zaman olacak. Beklentiler her zaman büyük. Elimizde geleni yapmaya çalışıyoruz. İlk yarıda Okan Buruk ile aramızda geçen konuşmada bir yanlış anlaşılma oldu. Sert bir müdahale yaptığımı sandı o minvalde konuştuk.
 

Yorumlar (9)
Gert 11 ay önce
Sakatlığından Önceki ekubanı Bir türlü göremiyoruz son pasları çok acemice Bu oyunla maalesef şampiyonluk hayal
Akın 11 ay önce
Ya shörlöt,a ne demeli sturiç gitti bununda performans yerlerde sürünüyor malesef transfer dedikoduları shörlöt,u çok etkilemiş bununda yapan yerel medya tebrik ederim sonunda shörlöt,uda etkilediniz Bravo
Murat 61 11 ay önce
Ekubancilar nerdesiniz gol pozisyonuna bile kafa vuramadi yok kardeşim bu adam ilk onbir oyuncusu değil değil olamaz bu hamle oyuncusu takımı bozuyor nokta.
ts 11 ay önce
Artık cepteki şampiyonluğu ts masanın ortasına bıraktı , ibb maçı önemliydi galibiyet önemliydi olmadı çünkü takım da misal vakame aşırı serbest oynaması vurdumduymaz gibiler de taktik zaten belli belirsiz üstüne hakemler ts a kuralları uygulamaz , gaziantepte da costayı iter % 10000 diyorum penaltıdır dünyanın heryerinde vermez, artı golü vermez 2 puan gitti gel bu maça herif ibb li vakameyi çeker hakem denecek herif penaltıya gitmez 2 puanda böyle, zaten hüseyin amatör...hal böyle olunca ünalın takımı dizaynı buraya kadar geldi , inşAllah şampiyonluk gelir fakat bu takımı ünal ve güneş gibi hocalar başarıya taşır, yani şimdiden ünal ı yönetim td için düşünmesi ts un menfaatine.
TS 11 ay önce
Artık hesap işleri başladı şimdi haftaya göztepe maçı çok önemli kazanması şart herfutbolcu çift kişilik oynaması şart sorloth ısrarla gol atmak için hırs yapmalı çünkü haftaya ibb alanya, rize gs maçı muhtemel puan kayıtları olacaktır ,hüseyin takımı ona göre çok iyi hazırla.
Canca53 11 ay önce
Ekuban sahada senden başka koşan mücadele eden kimse yoktu sana teşekkür ederiz.Ama bir teşekkürü Hüseyin çimşir oynattığı rezil futbol sayesinde bugün şampiyonluk hayalini kendi sahamızda bıraktık inşAllah yanılırım ama bu saten sonra zor teşekkürler ordinaryüs profesör Hüseyin çimşir bir hayalimi dah yiktiğin için Allah seni bildiği gibi yapsın.Birde sayın başkanımız AĞAOĞLU ne hikmetse Ünal hocayı eleştirdiği gibi ordinaryüs profesor Hüseyin çimşir hiç eleştirmiyor ama sayin Ağaoğlu 3 hafta SONRA bu takım 3 veya 4 sıraya gerilerse ozaman şaşirmasin çünkü iş işten geçmiş olacak.
Ali velioğlu 11 ay önce
Galatasarayı şampiyonluğu nu kutlamış oldu bu tür Anadolu takımları nı arkadan ğelen büyük bir takım yakaladımı iş biter o yüzden ne ts ne başak şehir artık şampiyon olamaz tek takım kalır gs
MAHO 11 ay önce
BU OYUNLA ŞAMPİYON OLAMASSIN ARKADAŞ.SAHADA RUHSUZLAR YÜRÜDNÜZ.PARMAĞI 90 DAKİKA SAHADA TUTAN BİR ŞİMŞİR DE VARDI.ŞAMPİYONLUK BU SENE OLMAZ.BOŞUNA KİMSE KANDIRMASIN KENDİNİ.HER MAÇ FARK YEMEYE MÜSAİT KAZMA OYUNLA ADAMI KANSER EDİYORSUNUZ.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@