banner441

Ekuban ameliyat oldu! Ne zaman dönecek?

Ekuban'ın ameliyatı gerçekleştirildi, sahalara 2 ay sonra dönecek

Trabzonspor 16.09.2019, 12:56
Ekuban ameliyat oldu! Ne zaman dönecek?

Trabzonspor Sağlık Kurulu Başkanı Yaşar Kibar Güven, Caleb Ekuban’ın sağlık durumuyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Caleb Ekuban’ın başarılı bir ameliyat geçirdiğini belirten Güven, “Geçtiğimiz hafta antrenmanda ayağına aldığı darbe sonucu sakatlanan Caleb Ekuban bugün İtalya’da başarılı bir operasyon geçirmiş ve ayağındaki parçalı kırıkların tamamı yerine yerleştirilmiştir. Ameliyat sonrasında operasyonu gerçekleştiren doktorların verdiği bilgiye göre oyuncumuz 2 ay sonra sahalara dönecektir” dedi.

Ayrıca Dış İlişkiler Koordinatörü Ahmet Fikret Gökhan ameliyatın ardından Caleb Ekuban’ı İtalya’da ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (8)
Hakan S. 5 ay önce
Takımdaki en büyük hücum gücüydü. Diyecek bişey kalmadı belki ahirette yüzümüz güler. Geçmiş olsun kara fırtına
asi 5 ay önce
herkes trabzonun defansına suç buluyor kimse orta alanda oynayan sözde ön libora ve ileride oynayan postacı gibi koşan ne olduğu belirsiz bir forvet ..gelen top defansa biniyor yol geçen hanı orta saha ileridede pres olmayınca ..kenardada ünal seyredince dua edin yenilmedik.
Taraftar 5 ay önce
Çok doğru ve bunun en zayıf halkası abdulkadir parmak . 2. golde dikkat ederseniz golü atan oyuncuyu takibi bıraktı ve o oyuncu golü attı . Oyun içinde çok uyuyo
Trabzonsporlu 5 ay önce
Trabzonspordaki bu cahil sağlık ekibi olduktan sonra ömrü billah dönemez.
Bordo 5 ay önce
Geçen sezon yusuf parmak ömür nwakeme arı gibi çalışıyordu özellikle yusuf parmak rakip atakları kesiyor nwakeme yardıma geliyordu takım derli toplu görünüyordu,bu sezon yusufun yeri yaptığı işi takımda yapan yok,parmak günü gününe belli olmuyor,nijeryalı primi kaptı kontratta belkide düşünmediği rakamı alınca yan gel yat osmana bağladı yalandan 5 dakika oynamalar işlerine girdi,sosa zaten bir ilerde geride halen nerede oynadığı belli değil ama önliberoda verimli...şimdi bakıyorsun ünal defans yönünden takıma idman yaptırması eksik yaw bugüne kadar maçlara bakıyorsun alan savunması yok pres yok, hoca bilmiyor olabilirsin ama en azından hocalarına danış mesela şenol hocadan fikir al takımı toparla.
ömer 5 ay önce
Bu yılda senciyiz Galatasaray TS için lig bitti :( LİVERPOOL YNWA
ercan 5 ay önce
Şikecileri tutsan daha iyi. Ayatrmasarayala işin ne? yazık..
tsat 5 ay önce
topu en iyi saklayan sahada diri duran teknik ve hızlı bir futbolcu. Gençler maçında onu çoook aradık.Geçmiş olsun acil şifalar ekuban.sarlotun yerinde o olsaydı maçı rahat kazanırdık.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@