7m


7m

hyundai

Ekrem İmamoğlu: İnşallah Trabzonspor şampiyon olur

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'ndan Trabzonspor sözleri

Trabzonspor 17.12.2021, 23:55 18.12.2021, 00:05

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin Trabzonlu Başkanı Ekrem İmamoğlu katıldığı bir nişan töreninde "İnşallah Trabzonspor şampiyon olur" dedi.

Sosyal medyada yayılan görüntülerde İmamoğlu  "Büşra, başkanım yüzüklerimizi takarmısın dedi. Ona hayır demek mümkün değil. Başta bir kere imiz de Trabzonsporluyuz. İkincisi ben buraya damat adayını Trabzonsporlu yapmaya geldim ama o zaten olmuş. Nikahlarını da kıymak inşallah bana nasip olur. Evliliklerinin ilk yılında da inşallah Trabzonspor şampiyon olur" ifadelerini kullandı.

İmamoğlu'nun bu ifadeleri sosyal medyada Trabzonsprolu taraftarlar arasında en çok paylaşılanlardan oldu.

Haber61 Spor Servisi


Yorumlar (5)
Davut 6 ay önce
Başkanım adamsın. Hemşehrimizsin. Hırsız değilsin, hak yemezsin, hakkını da yedirmezsin. Atandan ailenden mal barlığı sahibisin yani siyasete para kazanmak için giren aç fakir değilsin. Seni başkan yapacağız Allah’ın izniyle
OFLULAR 6 ay önce
ADAMMMMMMM,akp yi o kadar engellemelere ragmen 2 kez yere gömen KRAL.
Az61 6 ay önce
Sen hele sesetmee
zekai 6 ay önce
Soru ? , secim zamani trabzona gelip ,fenerlilerden oy alamam kaygisi ile trabzon sporu ziyaret etmeyen adam.Oportonist kimdir!!!
adnan 6 ay önce
ya..baskan...chp...istikameti...yanlis...-bu..sanada..zarar..veriyor...kur...kendi...partini...hepsini...tarih...sanesinden...yok..et...millet...sene...seviyor...oldugun...partide...hayin..cok....kurpartini..ayril...bu..iblislerden

Gelişmelerden Haberdar Olun

@