7m


7m

hyundai

Edin Visca: Kariyerimin en önemli golüydü

Trabzonspor'un yıldızı Edin Visca kariyerindeki en önemli golü anlattı.

Trabzonspor 20.05.2022, 11:11
Edin Visca: Kariyerimin en önemli golüydü

Süper Lig'deki ikinci şampiyonluğuna Trabzonspor forması ile ulaşan Edin Visca, önemli açıklamalarda bulundu. Visca, "Kariyerimdeki en önemli gol olacak. Galatasaraylı futbolcu, beni görmedi, geriye döndü. Kaleci topu verirken koşmaya başladım, gol oldu. Hayatta öyle bir şeyi, dünyada birkaç futbolcu yaşamıştır" diye konuştu.

Trabzonspor’un devre arasında Medipol Başakşehir'den kadrosuna kattığı ve kritik gollere imza atarak şampiyonluğun mimarlarından biri olan Edin Visca, yayıncı kuruluşa konuştu.

Tecrübeli yıldız, performansı için “Ben her zaman söylüyorum, ben futbolu 24 saat futbolu yaşıyorum. Futboldan keyif alıyorum. Her sezonda performansımı arttırmak istiyorum, öncelikle takım için, ondan sonra da bireysel olarak üstüne koymak istiyorum. Herkes Trabzon’da ne olacağını merak etti ama ilk maçtan iyi hissettim, hiçbir sorun yaşamadım" dedi.

Visca, gelecek hedefine dair, "Seneye bireysel hedefim üstüne koymak, seneye daha iyi hazırlanacağım. Buraya gelince, takım çok büyük bir iş yapmıştı devre arasına kadar ama ben de bir şeyler yapmak istedim. Her zaman bir iz bırakmak istiyorum. Takım arkadaşlarıma yardım etmek istiyorum. Trabzonspor camiasında bir parça olmak başka bir şey, o yüzden sahada ve saha dışında her zaman en fazlamı veriyorum. Sorumluluk almak istiyorum. Ne kadar kendini veriyorsan, futbol da o kadar geriye veriyor” ifadelerini kullandı.

‘ABDULLAH HOCA BÜYÜK BİR KONUŞMA YAPTI’

Galatasaray maçında attığı kritik gol sorulan Visca, “Galatasaray maçında kar da vardı, 1-0 geriye girdik devreye. Abdullah hoca, büyük bir konuşma yaptı, lideriz dedi. Bizde de panik yoktu, belki de havadan oldu. Ondan sonra maça döndük, hissettik bunu. Kalite olarak gücümüz vardı, ben de gol attım. Kariyerimdeki en önemli gol olacak. Galatasaraylı futbolcu, beni görmedi, geriye döndü. Kaleci topu verirken koşmaya başladım, gol oldu. Hayatta öyle bir şeyi, dünyada birkaç futbolcu yaşamıştır. Yedek kulübesine koştum, en önemli gol kariyerimdeki, başka bir duygu gerçekten” açıklamasını yaptı.


Yorumlar (2)
Tarık Selim 1 ay önce
Hakikaten bu sezon bizi en çok mutlu eden gollerden biriydi...
Erdem 1 ay önce
O topu başkası kapsa idi gol olmazdı. Ortaya veya pas verseydin de yine gol olmazdı. Çok güzel goldü helal olsun da devamı seneye gelmeli...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@