7m

7m

hyundai

Edin Visca: Hedefimiz iki kupa

Trabzonspor'da Edin Visca maç sonunda konuştu

Trabzonspor 15.04.2022, 23:20
Edin Visca: Hedefimiz iki kupa

Trabzonspor’un Fatih Karagümrük ile karşılaştığı maçın ardından bordo mavili Edin Visca değerlendirmelerde bulundu.

Visca şu ifadeleri kullandı;
Bugün oyun olarak mutluyuz 30 tane şut çektik. İlk yarı çok pozisyona giremedik, kontra atak sonucu firikikten bir gol yedik. İkinci yarı her şeyi denedik. Bazen top girmiyor. İyi oynadık. Stres olmamamız gerekiyor. Şimdi kupa maçı oynayacağız. Bazen gol olmuyor bu futbolda var. Bizim hedefimiz iki kupa.
 


Yorumlar (12)
Mimera 1 ay önce
Hedefiniz iki kupaymış. Bu gidişle zor alırsınız daha doğrusu alamazsınız. Boşuna hayal kurmayın.
Erdem 1 ay önce
Sizin avukatlığınızı yaptım. Ama artık tüm takım dediğiniz hiç mi hiç samimi ve inandırıcı gelmiyor, kusura bakmayın. Bir umut inşAllah 2 kupa alırız. Bugün gerçekten moral sıfır sıfır sıfır. Bi bayrak almıştım 4,5 metre, sağ olun kaç haftadır apartmana asmak nasip olmadı. Nasip olur mu onu da bilmiyorum.
samet61 1 ay önce
seni sağ bek gibi oynatan hocan da sorun sende degil ;) takımın değil avcının kendine gelmesi gerekiyor. takıma gol lazım. 2 mtlik adamı dışarı cıkartıyoruz 50 tane orta yapıyoruz. akıl alır gibi degil.
hk 1 ay önce
avcı korkaklığının devamı.2 yarıdaki kontrolsüz mahalle oyunu çok daha iyi.öyle değilmi korkak avcı bey???????????????????????????????****
ser 1 ay önce
Milleti konuşturuyorsunuz ya
61TS1461 1 ay önce
Lütfen yayımlayın: Geçen hafta da yazdım. Abdullah Avcı Başakşehir'den kovuldu adamlar şampiyon oldu. Beşiktaş'tan kovuldu adamlar şampiyon oldu. Milli takımdan kovuldu şampiyonaya gittik. Yeter artık! Biri kovsun şu adamı... Biz de şampiyon olalım. Fatih Tekke ... Efsane şampiyon yap bizi!
61TS1461 1 ay önce
Hedef üç kupa elde var "00000000000000000000000"
MerNoire28 1 ay önce
Benim hedefimde şampiyonluk kutlamasına gelmek bu gidişle zor biraz top oynayın laf ebeliği yapmayın
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@