7m


7m

hyundai

Edgar ie yönetimin gönlünü fethetti! Yeni sözleşme yolda

Trabzonspor’un eski yıldızı yeniden görüşme masasında.

Trabzonspor 17.05.2022, 16:32
Edgar ie yönetimin gönlünü fethetti! Yeni sözleşme yolda

Haber61 - Spor Servisi / Süper Lig şampiyonu Trabzonspor’da Edgar ie gelişmesi yaşanıyor. Bordo mavililerde Vitor Hugo ile ligin ilk yarında oluşturdukları ikili ile defansta adeta geçit vermemişlerdi.

Sakatlanmasının ardından kontenjan problemleri yüzünden sözleşmesi feshedilmişti.

Şampiyonluk kutlamalarına katılan Edgar IE’nin takıma aidiyet sağlayan davranışları yönetimi yeni sözleşme konusunda ikna etti.

Teknik ekibin onayı ile harekete geçen yönetim Edgar’ın sağlık durumunu takip edecek ve başarılı oyuncu ile anlaşma zemini arayacak.


Yorumlar (7)
Yusuf 1 ay önce
Bırak sağlık durumunu filan derhal imzalayın. Bu adam bizim için savaşırken sakatlandı. Gittiğinden beri savunma düzelmedi. Sezon başı kampına yetişmesi de önemli değil tutarsak Denswill ve Ahmetcan var.
salih 1 ay önce
İNŞALLAH KALIR.
Edgar 1 ay önce
İŞTE BU
Serkan 1 ay önce
Sevindim , umarım sözleşme maddeleri ve ücreti konusunda da aidiyet gösterir.
Erdem 1 ay önce
Edgar kaliteli bir futbolcu, performansını beğenmeyen yoktur ama disiplin sorununu biz bilemeyiz. Edgar için değil tüm oyuncular için söylüyorum. Sezon bitmeden sezonu kafada bitirmesinler. Kupadan haybeden yere elendik. Seneye son haftalara uzarsa şampiyonluk mücadelesi en son haftaya kadar azimle oynayacak adamlar bulunmalı. Başaksehir vakası tekrarlanmamalı, son haftalarda berabere kalıp yada yenilip şampiyonluk kaybetmemek için en son haftaya kadar mücadele edecek futbolcular gerek. Edgar da kalırsa mükemmel olur.
birol 1 ay önce
10 numara 5 yıldız adam kalmalı
Nazmi Kır 1 ay önce
Sağlık durumunda bir problem yoksa hemen imzalar atılmalı. Bu sezon sakatlanmasaydı, belki de 10 hafta önce şampiyonluğu ilan edebilirdik.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@