Douglas kırmızı kart gördü!

Trabzonspor'un Spor Toto Süper Lig2in 20. haftasında deplasmanda karşı karşıya geldiği Akhisar Belediyespor maçında Douglas kırmızı kartla oyun dışında kaldı. Karşılaşmanın 87. dakikasında yaşanan  pozisyon sonrasında hakem Halis Özkahya'ya bir şeyler söy

Trabzonspor 07.02.2016, 16:51
Douglas kırmızı kart gördü!

Trabzonspor'un Spor Toto Süper Lig2in 20. haftasında deplasmanda karşı karşıya geldiği Akhisar Belediyespor maçında Douglas kırmızı kartla oyun dışında kaldı.

Karşılaşmanın 87. dakikasında yaşanan  pozisyon sonrasında hakem Halis Özkahya'ya bir şeyler söyleyen savunma oyuncusu Douglas kırmızı kart gördü.

Yorumlar (16)
Nevzat 5 yıl önce
Allah belasini versin oynatmayin su karaktersizi yollayin amatöre
Orhan 5 yıl önce
Bu adami hemen cine satin amator oyuncu gibi davrandi
Ziganoy 5 yıl önce
Bu kadar ruhsuz fotbolcu bozuntularını bu takına toplayanlar şindi gurula seyredin
altan yıldız 5 yıl önce
bu adam resmen vallahı bıllahıde amele defedın şunu artık ts bıtmıştır bu kulup adam olmaz ıho allah senın ınşallah belanı verırı gün yüzü görmr
Fersad yuce 5 yıl önce
Sen adam olsaydın o hakeme o kart an sonra kafayı koyardin kirardin ağzını burnunu orda
adil türk 5 yıl önce
Fakat pozisyon penaltı.Orada kazma gibi adama gireceğine rakibin şut pozistonuna gövdenle ayaklarınla engel olmaya geciktirmeye çalış.defans zaten yerini almış.
Ercan Aslan 5 yıl önce
Douglao ve Douglası karşılaştırın bakalım. Biri hem geçit vermiyor ve gol de atıyor diğeri yani bizdeki bir işe yaramaz bir de kırmızı kart görür. Hami efendi de oynattığı diğer elemanlarla buna çanak ta tuttu.
K.ATAMER 5 yıl önce
Yönetim hemen toplam ve bu rezillik bitirin.Bu is hanımın yapacağı İş değil. Oyun okuyama yeteneği olmayan birinin takımın başına ne ićin getirilmiş anlamış değilim.Salih mahalli takıma sorumluluk verelemiyecek kadar yeteneksizjlken bu takıma ne işi var.Dagılısı gönderin Hacıosmanoğlu nun sirketine kaçak işçi olarak çalışsın. Yazık ya.Bu ćöplere verilen paraya.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@