7m


7m

hyundai

Dorukhan formayı kaptı bırakmıyor

Trabzonspor'da Giresunspor karşısında da Dorukhan Toköz forma giyecek.

Trabzonspor 19.01.2022, 08:43 19.01.2022, 09:14
Dorukhan formayı kaptı bırakmıyor

Trabzonspor evinde Giresunspor'u ağırlayacak.

Son haftalarda formu ile dikkat çeken Dorukhan Toköz yine sahada olacak. Berat yine yedek. Orta alanda Hamsik-Bakasetas ikilisinden vazgeçmeyi düşünmeyen Abdullah hoca, Sivas maçında Abdülkadir'i solda kullanmış, ikinci yarıda Yusuf Erdoğan'ı sahaya sürmüştü. Nwakaeme'nin yokluğunda yeni transfer Yusuf yine yedekte bekleyecek. Visca ve Cornelius ise hücumda Trabzonspor'un en önemli kozları. Cornelius'un formu takımın itici gücü olabilir.


Yorumlar (4)
Aks 5 ay önce
Sonra diyoruzki Yusuf Niye kötü Yusuf kötü degil oyunpraxis i yok hep yedek kalan futbolcudan verim alamazsin ismail köybasina verilen sans trabzon spor da hic bir baska kötü futbol oynayan futbolcuya verilmedi ayiptir bide yunus Mali o nedir arkadas
benjaminx 5 ay önce
Sonra diyoruz ki Trabzonspor niye ŞAMPİYON olamıyor, çünkü taraftarın pratiği yok :)) Ulen arkadaş hep eleştiri ya haber Dorukhan ile ilgili bir tane güzel birşey yaz. Bu arada alındığında tereddütlerim vardı ama maşAllah çok iyi gidiyor.
Taraftar Kızgın 5 ay önce
iki senedir yedek bekleyen bu Yunus neden bu takımdan gönderilmiyor. Hangi cemaat var arkasında bu ne rezalet. Futbol oynayamayan adam neden ısrarla takımda tutuluyor
metin 5 ay önce
Dorukhan geçen sene yapılan en iyi transferdi.Şu an takımda formda olan az sayıda futbolcudan biri. Bakasetas formsuz, Berat formsuz, Perez formsuz.Defansta Hüseyin maalesef bildiğimiz saatli bomba.Koy yerine Ahmetcan'ı bu maçta oynamayacaksa hangi maçta oynayacak bu çocuk.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@