7m

Çapkınoğlu

Djaniny 3 maçtır sessiz ama etkili

Trabzonspor'da Djaniny performansıyla dikkat çekiyor

Trabzonspor 10.02.2021, 08:14
Djaniny 3 maçtır sessiz ama etkili

Trabzonspor'un sezon başında bonservis bedeli ödemeden kadrosuna kattığı Djaniny ilk 10 haftalık performansıyla eleştiri konusu olmuştu.


Fizik-kondisyon olarak geç toparlanan Yeşil Burun Adalı oyuncu sonrasındaki oyunuyla sınıfı geçti. 11'deki yerini garantileyen 29 yaşındaki futbolcu, Konya ve Gençlerbirliği sınavlarında üst üste ağları sarsmıştı. Djaniny, Beşiktaş, Denizli ve son oynanan Malatya maçında fileleri sarsamasa da oyuna katkısıyla alkış topladı.


Yorumlar (7)
yasar 2 yıl önce
harika oynuyor, daha da iyileşecek, devre arası satılmaması çok doğru oldu.
Erdem 2 yıl önce
Şuan kaliteli forvetimiz olsaydı daha faydalı olurdu fakat bu sefer kanatlarda Ekuban ve Nwakaeme ile rekabete bağlı sorunlar çıkabilirdi. Sezon sonuna kadar bakalım neler olacak, inşAllah güzel futboluna daha da koyarak ilerler, biraz daha golcü bir kimliğe bürünür.
Ziya 2 yıl önce
Forfetten daha yararlı oynuyor kanatlarda ortada hatta defansada yardım ediyor koşuyor iyi mücadele ediyor faydalı oynuyo
Hasan 2 yıl önce
Adam sağ açık. Gol atması için onun verdiği gol paslarını değerlendirecek adam yok. Adam rakibin resmen belini kırıyor.
Fanatik 60 2 yıl önce
Sadece ceza sahasında top beklemeyip sağ ve sol kanatları da kullanıp rakip korner atarken defansa destek sağlıyor Mesut OZIL veya Abubakar toplamından daha büyük bir STAR. Son maçta EKUBANA alda at dediği pas gol olsa yılın asisti olurdu.
desteptul.... 2 yıl önce
statik santrafor degil , etkili oldugu alan sag ve sagdan ice , cezaalani etrafi , belki afobe ile daha etkili olabilir ,
erkan 2 yıl önce
şun ülkemizdeki forvetlerde en iyi ilk üç te kesinlikle olan zamanla daha iyi olacak olan karaboğo

Gelişmelerden Haberdar Olun

@