Dikkat çeken Burak Yılmaz yorumu; Ben olsam...

Trabzonspor yönetim kurulu üyesi Nevzat Aydın'dan Burak Yılmaz yorumu

Trabzonspor 26.07.2017, 09:00 27.08.2018, 11:54
Dikkat çeken Burak Yılmaz yorumu; Ben olsam...

Haber61 Spor Servisi

Sosyal medyada Trabzonspor taraftarlarının sorularını yanıtlamaya devam eden bordo mavili kulübün yönetim kurulu üyesi Nevzat Aydın, Burak Yılmaz'ın transferi konusuna da dikkat çeken bir yorumda bulundu.

Bir taraftarın "Burak Yılmaz Trabzonspor'a gelir mi?" sorusuna yanıt veren Aydın " Tabii ki gelir de kaça geldiği fazlasıyla önemli" ifadelerini kullandı. Bu cevap üzerine başka bir taraftar Aydın'a "Siz Trabzonspor başkanı olsanız Burak transferini yapar mısınız?" sorusunu yöneltti.

Aydın taraftarın sorusuna dikkat çeken bir cevap verdi; "Hayır yapmam. B,C ve D planımız yoksa mecbur kalabiliriz yapmaya." 

Dikkat çeken Burak Yılmaz yorumu; Ben olsam...

Yorumlar (28)
Ekrem 3 yıl önce
Yönetim kurulu üyesi değil. Eski yönetim kurulu üyesi yazmaniz daha doğru olur. Gereksiz laflari ve transfer hatalari ile ünlenen sonra yönetimden kovulan nevzat başlamiş yine bülbül bülbül ötmeye...kuyruk acisi...
doğrucu 3 yıl önce
ekrem okuduğunu anlama problemin mi var? O sayafaya gir bak bakalım yönetim kurulundaki isimlerin tamamı mı onlar yoksa yönetim kurulunda görevi olanların listesi mi. Nevzat Aydın'ın herhangi bir görevi bulunmuyor, sadece düz yönetim kurulu üyesi.
Buyur bir de burdan bak;

http://trabzonspor.org.tr/tr/yonetim/yonetim-kurulu
Ekrem 3 yıl önce
@Dogrucu

bilmislik taslama. http://trabzonspor.org.tr/tr/kulup/yatirimci-iliskileri/kurumsal-yonetim/yonetim-kurulu-ve-komiteler

gir bu sayfaya bak üyemi degilmi
Necati Yılmaz 3 yıl önce
adam ordulu, istanbulda doğmuş ama herkesten çok trabzonsporlu. ankarada çalıştığım hastanede asgari ücretle çalışan fenerli her yıl fb forması alır ama bizim taraftar ancak atar tutar, hiçbir şey almaz
Doğrucu 3 yıl önce
Senin gibi dünyadan haberi olmayan ama fikri olanlar yüzünden bu kulüp batıyor. Herşeyi bilen herbolog ekrem, Nevzat Aydın'ın yönetimdeki görevi sonlandı, yönetim kurulu üyeliği devam ediyor. Bunu bil biryerde konuşurken rezil olma
tonyukuk61 3 yıl önce
Sen işini yap sadi abicim. Senin işin profesyonel takımın işine karışmak değil. Yeter bırakın bu takıma köstek olmayı. Ağzınız var diye konuşmayın artık. Gidin oyuncu yetiştirin de Buraklara bu parayı vermeyelim madem!
akçaabat sebat 3 yıl önce
sadi?
tonyukuk61 3 yıl önce
Bu kişiye atfen yazmadım yorumu. Geçenlerde Sadi Tekelioğluna bir gönderme yaptım. Gerçi isim önemli değil bu takıma kim zarar verirse benim gözümde önemsizdir.
Ercan 3 yıl önce
Sen git İbanezi al sn Aydın!
Temel Hacımuhittinoğulları 3 yıl önce
Haklı. 32 yaşında sakatlıklarla boğuşan adama bu paralar çok. B planı olması gerekirdi.
ULUZAR 3 yıl önce
trabzonda yönetimden ayrılan her kesin negatif eleştiri yapma alışkanlığı yıllardır var.bende sorarım yönetimde iken niçin konuşmuyordunuz.ya sus,ya destek ver ya hayır konuş.size yakışmıyor.başkan olsaydınız B,C,D PLANLARINIZ NE OLURDU SÖYLEYİN BİZDE BİLELİM.
tolga 3 yıl önce
doğru demiş. Kendi cebinden para verip loca alan tek yönetici olarak hakkı da var tabii böyle konuşmaya
Türkday 3 yıl önce
Burak'in bondervisine 4 milyon euro kendinede 3 milyon arti bonus diyolar birde 3yillik imza konusuluyor toplami 20 milyona yakin bir para degmez tabi birde senden kacarak gitmisler lig bitti bjk ya yamandilar olmadi Ahmet nurcebi assagiladi resmen onkari burakta kim tanimiyorum dedi
yunuskral 3 yıl önce
Acı gerçekler bunlar, burak yılmaz gs ye giderken Trabzonsporumuzu küçük düşürdü. Sadi Hoca sonuna kadar haklı. bataklığa gidiyoruz. Trabzonspor küçülerek yok oluyor.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@