7m


7m

hyundai

Diabate kararı verildi

Trabzonspor'da Diabate yine düşünülmüyor

Trabzonspor 31.05.2021, 10:18
Diabate kararı verildi

Abdullah Avcı’nın göreve geldikten sonra kadro dışı bıraktığı isimlerden biri olan Fousseini Diabate, kiralık yollandığı Göztepe’de etkili bir performans göstermesine rağmen hocasını etkileyemedi.


Trabzonspor’un teknik patronu, önümüzdeki sezon Diabate’yi kadroda düşünmüyor. 25 yaşındaki Malili oyuncunun menajerinden teklif getirmesi istenirken, aksi takdirde Trabzonspor’un belirleyeceği bir kulübe kiralanacak. 


Yorumlar (5)
BenDeniz 1 yıl önce
Bize karşı müthiş performansla oynayan diabate diğer rakiplerimize karşı aynı performansla oynamadı!
Şimdi de gitsin kumda oynasın.
Abanoz 1 yıl önce
Hocanın bu adama ve Abdülkadir'e takıntısı şahsi ilişkilerden başka bir ego olmadığı açıkça belli. Bu ikisi de dikine oynayan, topu rakip sahaya taşıyan, yan pas geri pas felsefesine uymayan oyuncular olduğu ve de yaşları 30'dan küçük oldukları için kesik yediler. Oysa bu adam bu takımda rahat oynayabilecek hele Yunus'tan on gömlek üstün. Hoca fazla kapris ve ego cu davranıyor.
ali kocaoğlu 1 yıl önce
YAPMAYIN KARDEŞİM HOCA GELMEDEN ÖNCEDE DİABETE KAYIPTI..HANGİ TOPU İLERİ TAŞIDIDA SİST YAPTI BİZ GÖREMEDİK..FORMAYI OYUNCU ALIR HOCA VERMEZ..BAK HOCA SÖRLOTH İSMİ GEÇİNCE NASILDA SEVİNİYOR...
Tuncay 61 1 yıl önce
Diabate’yi çağırırsa mallıyı kesecek mallı kesilecek topcu deyil...!!! ????
Görünen köy. 1 yıl önce
Antrenmana çıkarılsın hazırlık maçları ve Avrupa kupa maçlarında süre verilsin ona göre karar verilsin! Hata yapmaya çalışmayalım! O kadar da yabana atılacak oyuncu değil! Her oyuncunun bir adaptasyon süresi ve tölaransı olabileceği de unutulmamalı!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@