Denizci: Işığı göremiyorum

Trabzonspor'un efsane ismi Ali Kemal Denizci takımı değerlendirdi

Trabzonspor 02.10.2018, 10:04
Denizci: Işığı göremiyorum

Trabzonspor’un efsane futbolcularından ve Trabzonspor yönetim kurulu danışmanı Ali Kemal Denizci, açıklamalarda bulundu.

Fırtına’nın hâlâ tam olarak takım olamadığını söyleyen Denizci, “Tam anlamıyla düzlüğe çıktık diyemiyorum. O ışığı da göremiyorum. Trabzonspor hep altyapıdan gelen evlatlarıyla başarılı olmuştur. Yeni Yusuf’lar ve Abdülkadir’ler çıkarmak lazım. Yabancılar buraya para kazanmak için geliyor” dedi.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (9)
emrah 1 yıl önce
Yabancılar arasında en azimli pereira her dönem yeni abdülkadir ler yusuflar çıkarmak imkansız fatih gökdenizden sonra kim çıktı kaç yıl sonra sadece iki kişi yusuf abdülkadir bu yzden yabancı oyuncudan vazgeçilemez pereira yı gözüm kapalı trabzonlu gibi oynuyor derim.
Yuksel 1 yıl önce
7 haftadir nerde YUSUF
Maho 1 yıl önce
Bırak hoca bu işleri. Yusuf yazıcı ve Abdülkadir Ömür şuan ne durumda,hep düşüşteler. İllaki kaliteli yabancı lazım
sifteri 1 yıl önce
ya arkadaş altyapından çıkmıyor bunu kafanıza sokun. bu iş lafla olmaz. bunun okul, aile içi, kulup eğitimleri olacak. bunların hepsi eksik
Ali Fuat 1 yıl önce
Şu anda Abdulkadir ve yusuf takımın en zayıf halkaları. Kasımpaşa maçının en kötüsü Abdulkadir. Ne zaman çıkacak diye kırk defa kulübeye baktık. Ayrıca, daha önce de yazdığım gibi; bu iki oyuncuyu bu yıl ya daseneye iyi bir paraya sattık sattık, yoksa iki milyona kimse almaz...
Ahmet 1 yıl önce
Bize sizin gibi Trabzonsporlu yürekli oyuncular lazım. Jose Sosa'lar değil.
Aydın kadı 1 yıl önce
Yusuf ve Abdülkadir’e taraftarın verdiği destek Gökdeniz’den sonra en yüksek seviyede . Ama çok büyük düşüş içerisindeler . Kendilerini toparlayıp bu takıma katkı sağlamazlarsa bırakın yenilerin gelmesini bunlara da sabır bir yere kadar .
Hamburg horn 1 yıl önce
Başka.yerli derken Burak yılamazı unutma.icra ve 3.800 milyon yuruyuda
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@