Deniz Ateş Bitnel’ hakemlikten atılsın

Haber61 – Spor Servisi – Trabzonspor’u hataları ile katleden Deniz Ateş Bitnel’in kararlarına Türk Futbolu tepki gösteriyor.

Trabzonspor 21.02.2016, 22:39 24.05.2019, 15:08
Deniz Ateş Bitnel’ hakemlikten atılsın

Haber61 – Spor Servisi – Trabzonspor’u hataları ile katleden Deniz Ateş Bitnel’in kararlarına Türk Futbolu tepki gösteriyor. TV yorumcularından, sosyal medyaya kadar her alanda Deniz Ateş Bitnel’in hakemlikten atılmasını istediler. Sosyal medya gündem olan olay sonrasında  en çok Deniz Ateş Bitnel’in bir daha sahalara dönmemesi gerektiğini söyleyerek tepki gösterildi. TFF, Trabzon bölge müdürlüğü önünde birleşen Bordo Mavili taraftarlar Bitnel aleyhinde, sayısız hakaretlerde bulunarak hakemliği bırakmasını istedi. Taraftarlar Bitnel’in hakemliği bırakmaz ise Trabzonspor’un ligden çekilmesi önerisini getirdiler. İşte en çarpıcı tezahürat “Ya Trabzonspor’u ligden çekin yada Deniz Ateş Bidel’i bize verin.”

Yorumlar (2)
alattin 5 yıl önce
Cekilin bu serefsis ligden
Irfan aktas 5 yıl önce
Asarim keserim eserim diyenleri basa getirdik kadir bey ne oldu ts yi batirip gittiler bol keseden atmasi kolay kelleyle düzelecekse buyur git sen al sakin beyler sakin olalim intikamimizi düzeni bozarak yapalim nasilmi birleselim kulubun borcunu ödeyelim kaliteli topcular alalim hakem iki gol saymiyorsa ücüncüyü atalim trabzonluya böylesi yakisir

Gelişmelerden Haberdar Olun

@