7m

7m

hyundai

Demet Akalın ile Aleyna Tilki tartışmasına Trabzonspor damga vurdu

Demet Akalın ile Aleyna Tilki bu sefer de Trabzonspor üzerinden tartıştılar.

Trabzonspor 12.05.2022, 22:53 12.05.2022, 23:04
Demet Akalın ile Aleyna Tilki tartışmasına Trabzonspor damga vurdu

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, geçtiğimiz günlerde Aleyna Tilki'ye laf attı. Demet Akalın'ın şarkısı Kulüp'u Trabzonspor taraftarı şampiyonluk kutlamalarında kullandı.

Bunun üzerine bir tweet atan ünlü şarkıcı, "Adamlar beni dünya starı yapacak? Aleyna (Tilki) duymasın!" ifadelerini kullandı. Aleyna Tilki'den ise buna cevap gecikmedi. Aleyna Tilki, gerginliği tırmandıracak bir açıklamada bulundu. İşte Aleyna Tilki'nin Demet Akalın'a verdiği o cevap!

Bunun üzerine bir tweet atan ünlü şarkıcı, "Adamlar beni dünya starı yapacak? Aleyna (Tilki) duymasın!" ifadelerini kullandı.

Aleyna Tilki, gerginliği tırmandıracak bir açıklamada bulundu.

"SAYGIM SONSUZ SEVGİM YOK"

Aleyna Tilki, "Dünya starlığını şampiyonlukta şarkı çalması zannedenler ilk İngilizce röportajımı izleyebilirler. Bunu yapan ilk Türk olduğum için çok mutluyum, beni destekleyenlere teşekkür ederim. Desteklemeyenlere de saygım sonsuz ama artık sevgim yok." ifadelerini kullandı.

AKALIN CEVAP VERDİ: TEK RAKİBİN MUSTAFA TOPALOĞLU 'UZAY STARLIĞI'

Demet Akalın ise bu tweet'e hemen cevap verdi. Akalın Tilki'ye, "Tek rakibin Mustafa Topaloğlu 'uzay starlığı'. Sakin ol şampiyon! FİFA'ya söyleriz seni de paylaşır" ifadelerini kullandı.


Yorumlar (5)
garip 1 hafta önce
Tilki de kim....
TS61 1 hafta önce
Tilki ile Kurt'un kapışması :) .
kutup yıldızı 1 hafta önce
senide cennet vatanını bırakıp gittigin ülkemi paylaşıyor şampiyonumuzu kendine reklam yapma yolunda git gittiğin yere kadar tilki bak bir avcıya yakalanma
Erdem 1 hafta önce
Şuan üstlerinde yine de DON da olsa bir şeyler var. Belki ileri de anadan doğma bir şekilde sahneye çıkabilirler. Aleyna kesinlikle beğenmediğim bir şarkıcı ama bu sektör komple bu şekil yani bireysel olarak farklı bir şarkıcı da yok.
Serkan 1 hafta önce
Aleyna Fox :)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@