Çuvalcıoğlu: Trabzonspor kimseden para bağışlamasını istemedi

Caner Çuvalcıoğlu o isimlere yanıt verdi

Çuvalcıoğlu: Trabzonspor kimseden para bağışlamasını istemedi
banner432

Haber61 Spor Servisi

Trabzonspor'da futbolcu izleme ekibinde görevli olan Caner Çuvalcıoğlu, Trabzonspor'un açıklamalarına yanıt veren Ersun Yanal, Aykut Demir ve Özer Hurmacı'ya sosyal medyadan tepki gösterdi.

Trabzonspor'un kimseden para bağışlamasını istemediğini vurgulayan Yanal, Ersun Yanal'ın Burak Yılmaz ve bir çok isimde iddia ettiği gibi katkısı olmadığını da hatırlattı.

Kimsenin aklıyla dalga geçmeyin diyen Çuvalcıoğlu şu ifadeleri kullandı; 

"Trabzonspor , Sizden paranızı bağışlamanızı istemedi. Taksitlendirme istedi yok dediniz, erteleme istedi yok dediniz, birkaç günlük belge verdi yok dediniz. Olayı saptırmayın isterseniz faiz yiyin isterseniz pilav üstü döner ama kimsenin aklı ile dalga geçmeyin. 
Ersun Hoca Burak YILMAZ transferini uzaktan izledin yalnızca , yanlış hatırlıyorsun. Sen o ara başka bir Kulüpte idin. Bende o transferin tam içindeydim. Emeğin olduğunu söylediğin bir çok oyuncu da hiç bir katkın yok. Ama Biz nankör değiliz bu camiaya bir parça katkın olmuşsa dahi teşekkür ederiz. Ancak kişisel intikamlarını Trabzonspor’ dan almaya kalkma. Şahıslar üzerinden gidersen kurumla seviyeni koruyabilirsin. Seninde başkalarının da var ise mağduriyetinin sebebi Şanlı Trabzonspor değil ancak şahıslar olabilir. Bu güne kadar Trabzonspor’ un ortak akıl ve hafıza konusunda ki zafiyetinden faydalandınız ama artık bitti. 
Not: Trabzonspor’ da görev yapan birisi olarak bu yaptığımı çok doğru bulmuyorum ancak Benim birde Trabzonspor taraftarlığım var o hakkımı kullandım. Haddimi aşmış isem Trabzonspor’ lu Herkesten özür diliyorum. Saygılarımla."

Çuvalcıoğlu: Trabzonspor kimseden para bağışlamasını istemedi


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ünyeliler TS
Ünyeliler TS - 12 ay Önce

Trabzonspordan çalışmadıkları halde para ÇALAN tüm hepsine o paralar faiziyle beraber haram olsun. Boğazlarında tıkansın!

Bülent Kanca
Bülent Kanca - 12 ay Önce

Ağzınıza sağlık

tursun
tursun - 12 ay Önce

helal

Şenol
Şenol - 12 ay Önce

Doğru söze ne denir yüreğine sağlık kardeşim

İLKER TÜRK
İLKER TÜRK - 12 ay Önce

BU PARALAR GEÇMİŞ YÖNETİMLERDEN TAHSİL EDİLMELİ. BAK OZ AMAN KİMSE BU ŞEKİLDE PARA SAÇABİLİYOR MU.

ÇOK GÜZEL YASZMIŞSINIZ TEBRİK EDERİM. BU MAHLUKATLARA DA O PARALALRI ALLAH YEDİRTMEYİ NASİP ETMESİN. BU KADAR TARAFTARIN AHI TUTAR SİZİ MERAK ETMEYİN.

Cengiz
Cengiz - 12 ay Önce

Ya bu Aykut Demir Türkiyenin Darulharb olduğunu kabul etmiyordu, bu ülke Darulislam diye iddialaşıyordu bu fıkıh bilmezler şimdide tüm parasını faiziyle birlikte Trabzonspor'dan tabiri caizse nerdeyse silah zoruyla aldı.Bu İsmail Ağa cemaati mensuplarıda Diyanet İmam Hatipler İlahiyat Fakülteleri gibi Fıkıh ilimleri sıfır.Bu ülkede tek hak Cemaat var diğerleri boş olduğu gibi sözde Devlet Kurumu olan İmam Hatipler Diyanet İlahiyat Fakülteleri hepsi boş teneke hepsi Vehhabiliğe Selefiliğe hizmet ediyor

Ali
Ali - 12 ay Önce

Top oynama, takımı rezil et her gelenden 4 5 6 ye ve sonra mahkeme kararını tratışmak anlamsız.

SIRADAKİ HABER

banner443

banner393