alexa metrics

banner536

Cüneyt Çakır'a dikkat!

Trabzonspor, Karagümrük ile mücadele ettiği kadar onunla da edecek...

Trabzonspor 28.11.2021, 11:15
Cüneyt Çakır'a dikkat!

Süper Lig’de topladığı 33 puanla namağlup olarak liderlik koltuğunda oturan Trabzonspor’da bugün deplasmanda yapılacak Fatih Karagümrük maçı öncesi mücadeleye atanan Cüneyt Çakır endişe oluşturdu.

Daha önceki sezonlarda bordo-mavili takımın maçlarında sergilediği yanlı tavırlarının yanı sıra sonuca etki eden kararlarıyla tepki çeken ve camia tarafından istenmeyen adam ilan edilen Çakır’ın en yakın rakibinin 7 puan önünde bulunan Trabzonspor’da akıllara soru işaretleri getirdi.

Bordo-mavili taraftarlar ve camia, Çakır’ın yine vereceği skandal kararlarla maçın sonucuna etki etmesinden ve takımın yükselen grafiğinin önüne set çekmesinden endişe duyuyor.

Süper Lig’de 6 haftalık galibiyet serisi yakalayan bordo-mavililer, bu yükselişin verdiği skandal kararlarla maçın sonucuna direkt etki edebilen Cüneyt Çakır yüzünden son bulmasını istemiyor.

Skandal kararları dikkat çekiyor
Avrupa’da yönettiği maçlarda da verdiği kararlarla eleştirilerin hedefinde yer alan, Türkiye’de yönettiği kritik karşılaşmalarda ise çaldığı basit faullerde soru işaretlerine yol açan, oyunu kesmesiyle istediği takımı oyundan düşüren Cüneyt Çakır’ın Fatih Karagümrük maçına atanması Trabzonspor camiasında kuşku oluşturdu. Bordo-mavililerde, Çakır’ın maçların gidişatına göre sergilediği yönetim tepki çekerken, kararlarıyla bugünkü karşılaşmanın önüne geçmesinden endişe ediliyor.


Yorumlar (5)
Mehmet 2 ay önce
Eyvah diyorum. Demek ki operasyon başladı. Bu ne idüğü belirsiz, eyyamcı hakem müsveddesi bizim maça veriliyorsa, durumumuz iyi değil. Buraya yazıyorum. aleyhimize bir penaltı yada kırmızı kart çıkacak.
fuat 2 ay önce
Tam bır tetikçi. Kartlarına dıkkat etmek gerekir. Hele hic itiraz etmemek lazım.
İşimiz .zor
adalı 2 ay önce
bu sefer ts nin önünü kesemeyecek.artık bazı şeyler biraz değişti.daha da değişecek
of 2 ay önce
Yahu bizim bu macta ne isi var bunun?..Ufaktan dograr bizi...
ŞAHİN 2 ay önce
TS bu güne kadar galip geldiği hangi maçta rakibine oyun olarak üstünlük sağladı? Böyle bir örnek yok. Galip geldiği maçlarda bile rezil bir oyun ortaya koydu, sahada ezildi. Futbol oynamadan galibiyet belki tesadüflerle, futbol şansı ile olabilir ancak sürdürülemez. Birisi gün gelir çelmeyi takar. Şampiyon olmak isteyen takım biraz da olsa futbol oynamaya çalışmalı. TS futbol oynamıyor. Rezil futbol sonucu bir şekilde yenilecek. Kötü futbol sonucu gelecek mağlubiyete mazeret üretmenin anlamı yok.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@