Çubukçu: Gereken dersleri çıkaracağız

Trabzonspor'da yönetim gelecek adına umutlu

Trabzonspor 23.02.2017, 11:54
Çubukçu: Gereken dersleri çıkaracağız
Trabzonspor Asbaşkanı Ahmet Çubukçu, berabere kaldıkları Aytemiz Alanyaspor maçından gerekli dersleri çıkaracaklarını belirterek, "Önümüze bakacağız. Ayaklarımız yere daha sağlam basacak" dedi.

Atiker Konyaspor ile oynayacakları maçtan alacakları puan ve puanlarla kayıpları telafi etmeye çalışacaklarını kaydeden Asbaşkan Ahmet Çubukçu, takım olma yolunda önemli mesafeler kat ettiklerini ve futbolcuların mücadelesinden memnun olduklarını belirterek, şunları söyledi:

"Takım olma yolunda önemli aşama kaydettik. Zorlu bir süreçten geçiyoruz. İkinci yarıda yenilmeyen bir takım var. Aytemiz Alanyaspor maçını kazanabilecek pozisyonları ürettik ancak olmadı. Bu maçtan gerekli dersleri çıkaracağız. Ayaklarımız yere daha sağlam basacak. Bu sezon lige maç maç bakıyoruz. Şu anda önümüzde Atiker Konyaspor maçı var ve bu maça odaklanmalıyız. Bu karşılaşmadan güzel bir sonuçla ayrılarak yakaladığımız puan serisini sürdürmek istiyoruz."

Çubukçu, taraftarların da takımı sahiplendiğini, camia olarak bütünleşerek arzu edilen günlere doğru yol alacaklarına inandığını sözlerine ekledi.
 


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (1)
salih 4 yıl önce
doğu trübün altındaki köftecileri kaldırın .kokudan maç seyredemiyoruz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@