7m

7m

hyundai

Cornelius gelecek yıl için sinyali verdi

Trabzonspor'un Danimarkalı yıldızı Andreas Cornelius, Devler Ligi'nde oynamak istediğini söyleyerek gelecek yıl takımda kalacağının sinyalini verdi.

Trabzonspor 09.05.2022, 10:45
Cornelius gelecek yıl için sinyali verdi

Trabzonspor ’da ikinci baharını yaşayan Andreas Cornelius, attığı 15 golle şampiyonlukta kilit rol oynadı.

Danimarka basınına açıklamalarda bulunan 29 yaşındaki forvet, “En başından beri hocamız bizi şampiyonluğa motive etti. Maç kazandıkça, hedefin ne kadar gerçekçi olduğunu gördük. Özellikle İstanbul’daki rakiplerimize karşı aldığımız galibiyetlerin yeri farklıydı. 38 yıllık hasreti bitirmek için tüm takım savaştık ve başardık. Kutlamalardaki coşku inanılmazdı. Şehirde kahraman gibiyiz. Tarihi bir şampiyonluk kazandık” dedi. Hollanda ve İtalya’dan pek çok kulübün takibinde olan Cornelius, Trabzonspor’da devam edeceğini söyledi. Danimarkalı yıldız şöyle devam etti: 

‘Sırrımız takım organizasyonu’

“Müthiş bir takımız ve burada ne kadar değerli olduğumu hissettiriyorlar. Başarımın sırrı, takım organizasyonu. Önemli oyunculara sahibiz. Trabzonspor’da mutluyum ve 3 yıl daha sözleşmem var. Burada kalacağım. Yaz tatilinden sonra Şampiyonlar Ligi’nde oynamak için büyük heyecan duyuyorum”


 


Yorumlar (4)
Ahmet 2 hafta önce
Şımarıklık yok. 2 pozisyon geliyor birini atıyor kral. Devamke Kral.
Erdem 2 hafta önce
Cornelius ve Djaniny kalırsa güzel olur. Koita yerine hızlı ve bitirici adam alabilirsek çok çok güzel olur. Fakat Djaniny ile sözleşme uzatılması gerekli.
doğan yıldız 2 hafta önce
en sevdiğim futbolcu. bir insan bu kadar mı alçakgönüllü olur.
manue 2 hafta önce
satilmali.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@