Çinliler'in gözü Trabzonspor’da

Avrupa ve dünya futbol piyasasına hızlı bir giriş yapan Çin Halk Cumhuriyeti takımlarının yeni gözdesi Trabzonspor oldu. Çin Kulüpleri Trabzonspor'dan Hanrique ve M'Bia'nın ardından bu kez Cardozo ve Cavanda için nabız yokluyor. Dünya yıldızlarını astrono

Trabzonspor 10.02.2016, 22:11
Çinliler'in gözü Trabzonspor’da

Avrupa ve dünya futbol piyasasına hızlı bir giriş yapan Çin Halk Cumhuriyeti takımlarının yeni gözdesi Trabzonspor oldu. Çin Kulüpleri Trabzonspor'dan Hanrique ve M'Bia'nın ardından bu kez Cardozo ve Cavanda için nabız yokluyor.

Dünya yıldızlarını astronomik rakamlarla transfer eden Çin kulüpleri Türkiye pazarından da önemli isimleri ülkelerine getirdiler. Son dönemde De Bamba, Hanrique, Burak Yılmaz, Ersan Gülüm ve M'Bia gibi isimleri transfer eden Çin kulüpleri bu kez gözünü Trabzonspor'lu Cardozo ve Cavanda'ya cevirdi. Bu iki oyuncu için nabız yoklayan Çin takımları Cardozo'nun sakatlığı nedeniyle bu transfer için yaptığı girişimlerde bir adım geri atarken, Cavanda içinse girişimlerini sürdürüyor. M'Bia'dan gelen sıcak para nedeniyle rahat bir nefes alan Karadeniz ekibinin, Çin kulüplerinden gelen teklifleri sezon sonu değerlendirmeyi planladığı öğrenildi.

Yorumlar (8)
ts 61 5 yıl önce
hic düsünmeden verin takimi artik temizleyin.alt yapidan oyincu alin.bir kac as futbolcunun yanlarina monta edin.kaybedecek bir sey kalmadi. bu sansi kacirmayin
Yusuf Babuz 5 yıl önce
Cavanda takım oyuncusu değil, başına buyruk bir adam, Cordoza belli yaşa gelmiş sık,sık sakatlanan bir oyuncu ama kişilikli bir oyuncu iyi şartlar oluşursa satılmalarında fayda var.
senol 5 yıl önce
Anlnda sat
BLACK 5 yıl önce
Cardozonun yaşı var koşamıyor muhammetlervar yerine ama cavandanın yedeğiyok bosingwa en sevdiğim oyuncudur ama yaşı 34 en fazla 1 yıl oynar o yüzden cavanda satılmamalı.
ozgur ata 5 yıl önce
douglas ile kolombiyali kaleciyi ustune esantiyon verin
saban 5 yıl önce
Ikisini de Satip genc bir takim kurus sabretmek lazim
fatih hacıalioğlu 5 yıl önce
Dougles ı gönderebilirsek çok iyi olur,Cardozoyu çok seviyoruz ama değerini bulursa hemen satılsın.Muhammet lerden çok ümitliyiz.Cardozo nun yeri dolar..
Camlı 5 yıl önce
Kendinizide satın para ediyorsanız

Gelişmelerden Haberdar Olun

@