Çimşir maçların tek şehirde oynanma fikrine karşı

Süper Lig'de geride kalan maçların Antalya'da tamamlanması fikrine Trabzonspor cephesi sıcak bakmıyor

Trabzonspor 28.04.2020, 08:29
Çimşir maçların tek şehirde oynanma fikrine karşı

Trabzonspor Teknik Direktörü Hüseyin Çimşir, tek merkezde lig maçlarının oynatılmasından yana değil.

Konuyla ilgili fikrini paylaşan başarılı çalıştırıcı, “Süper Lig’deki bütün takımların tek bir merkezde toplanarak, kalan 8 haftanın oynattırılmasını doğru bulmuyoruz. Devletimiz ve Bilim Kurulumuz’un alacağı kararların harfiyen uygulanması şartıyla mevcut statüde yani iç saha-deplasman şeklinde devam ederek kalan maçların seyircisiz şekilde oynanmasından yanayız” açıklamasında bulundu.

Fanatik

Yorumlar (5)
Tarık Selim 7 ay önce
Temmuz sıcağında Antalya'da kaç kez yürüdün... Hele bir de futbolcular daha kondisyonunu bulamamışken...Bizim için dezavantaj değil, futbolcu saülıüı için kötü çocuk...
bordo mavi 7 ay önce
herkez aynı şartlarda antalyada oynarsa ne kaybımız olacak bundan neyinden rahatsız oldunuz
şenol 7 ay önce
Temmuz ve Ağustos ayların da Antalya da görev icabı iki kere bulundum. Çok sıcak oluyor gündüzleri bırak koşmayı yürümek bile çok zor.
Kemal SAKAL 7 ay önce
Maçların tek merkezde - Antalya - oynanması bence her hafta iki kez yapılacak seyahatler ve konaklamalar nedeniyle akılcı. Ancak maçların gece saat 22.00 ve 24.00 da yapılması şartıyla. Seyircisiz olacak maçlar kimseye avantaj - dezavantaj getirmez.Ekonomik açıdan da olumlu olacaktır. Hüseyin hoca hangi nedenle istemediğinı açıklama ile desteklemelidir. Makulden kaçılmamak gerekir.
Durun Güler 7 ay önce
Herkesin fikrine saygı duyarım yanlız inaninki şimdi sıcaktan Mersin'de durulmuyor.Hele temmuz ayı çok sıcak olur..Ankara'da,veya Erzurum'da olabilir.Oralari daha serin olur o aylarda.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@