Çimşir: İlk maçta avantajı almak istiyoruz

Trabzonspor teknik direktörü Çimşir maç öncesinde konuştu

Trabzonspor 03.03.2020, 20:02
Çimşir: İlk maçta avantajı almak istiyoruz

Trabzonspor teknik direktörü Hüseyin Çimşir, Fenerbahçe maçı öncesinde açıklamalarda bulundu.

Çimşir şöyle konuştu;

Trabzonspor olarak en son 2009-10 sezonunda kupayı kazandık. Uzun bir süredir kupayla ilgili bir gündemimiz olmadı. İlk kez bu kadar yaklaştık. İlk maçı kazanıp ikinci maç öncesi avantaj elde etmek istiyoruz. Güzel bir sonuçla maçı geçmeye çalışacağız. Sakatlıklar tabiki etkiliyor ama önümüzdeki süreçte Pereira ve Hosseini de aramıza katılacak. 

Yorumlar (8)
Nevzat 8 ay önce
Hüseyin hoca sen kenarda uyumaya devam ed takımın ne oynadığı belli deyil
Nevzat 8 ay önce
Hüseyin hoca yine kamille başlatında bari sağbek oynatığını hatırlatsan da sürekli orta sahaya kacıb mevkisini boş bırakmasa
Nevzat 8 ay önce
Hüseyin hoca yine kenarda seyrediyorsun ölmüş bir takıma karşı oynuyorsun cek şu takımı ileri pres. Yab uyuma
Hicazkar61 8 ay önce
Ya kimse kusura bakmasın kaç maçtır izliyorum Hüseyin çimşir ile bu iş olmaz maalesef, takım olarak bir şey yaptığımız yok oyun hakimiyeti yok teknik ve taktik anlamda Bi şey göremiyoruz oyuncular bireysel götürüyor maçları böyle nereye kadar gidecek Allah kerim kısacası Hüseyin ile bu iş olmayacak gibi hayırlısı.
Alp 8 ay önce
Hüseyin hoca Trabzon’da oynuyoruz Kadıköy’de değil...
Hicazkar61 8 ay önce
Şuan fener maçının ilk yarısı bitti obi mikel cezalı anladık maç içinde de ndiaye sakatlandı çıktı parmak orda oynuyor güya bir tane olumlu hareketi yok sürekli ileri gitmeye meyilli fener ataklarında zırvalıyor ön liberolar defansif bir tane adam yok şuan sahada sosa benim maestrom diyosun adam savunmamı yapsın atakmı haliyle geriye yardım edeyim diye aksıyor yani Hüseyin hoca ndiaye sakatlanınca oraya elindeki tek defansif adam doğanı alacağı yerde ileri ghuilermeyi alıyor nasıl hamle bu şimdi?
Hicazkar61 8 ay önce
Yahu kardeşim 2-0 öndesin sen asist yapmış diri oynayan ekubanı çıkarıp ömürü oyuna alıyorsun skoru yapmışsın adam diri onun yerine yorulan wakaeme yi çıkarsana nitekim 3e 3 pozisyonda wakaeme ortadaki ghuilermeye topu atmayıp çalıma gidiyor ama yorgun topu fenere kaptırıyor devamındaki ataklarla gol yiyoruz. Yani Hüseyin çimşir oyunun gidişatına göre değil elinde değişiklik listesi var ona göre sırayla oyuncu değiştiriyor sanki!!!
61ahmet61 8 ay önce
Hüsryin takım inişe geçti görüyor musun bilmem? Bana öyle gelşyor ki senin işin değil bu iş. Kondisyon iyi değil. Oyuncu değişiklikleri zamanınds ve doğru etki yapmıyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@