banner518

Celil Hekimoğlu: Küme düşme olmasın istiyorsan Trabzonspor'u şampiyon ilan edeceksin

Hekimoğlu Trabzon Başkanı Celil Hekimoğlu gündeme gelen küme düşme olmasın önerisi hakkında açıklama yaptı.

Trabzonspor 22.05.2020, 13:30 22.05.2020, 14:58
Celil Hekimoğlu: Küme düşme olmasın istiyorsan Trabzonspor'u şampiyon ilan edeceksin

Türkiye'de alınan koronavirüs tedbirleri kapsamında futbol ligleri tatil edilmişti.

TFF tarafından alınan karar neticesinde de liglerin 12 Haziran'da başlatılacağı belirtilmişti.

Tüm bu gelişmeler yaşanırken, dün TFF ile Klüpler Birliği toplantıda bir araya geldi. Küme düşme hattına yakın 7 takımın "Küme düşme kaldırılsın" önerisinde bulundukları toplantı sonrası Hekimoğlu Trabzon Başkanı Celil Hekimoğlu'ndan sert tepki geldi.

Hekimoğlu "Süper ligin oynanmasını düşme hattı hariç tüm kulüpler istiyor çünkü bu ekonomik darbogazda alınacak büyük bir gelir var.ama küme düşme olmasın diyorsan bu lig oynanmaz TESCİL edeceksin ve Şampiyon TRABZONSPOR diyeceksin.nokta" ifadelerini kullandı.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (6)
OF 1 hafta önce
Aynen...daha neler neler yapacaklar sikeciler
Görünen köy. 1 hafta önce
Yaşananlara bakıldığında sezonun bitmesine kadar futbolu zehirlemeye yönelik konuşmaların yapılması maçlar oynansın ama gazozuna! küme düşme olmasın,maçlar İstanbul da oynansın deplasmanda kazara puan kaybı olur gibi zorlamalarla centilmenlikten uzak diğer takımları yok sayma zihniyeti, korkak ve biat etme kültürüne dize kadar batmış fügürane söylemlerin biri bile doğruysa nasıl bir yarıştan bahsedilir ki? Bu görüntü futbolda bir fiyaskodur! Ülke futbolumuz bu olmamalı! Ayrıca Atatürk ün ben sporcunun zeki, çevik ve ahlaklısını severim söylemine uyan tutum ve davranışların yakınında bile değiliz! Gerçekten futbolun her kademesi ile iyi bir noktaya gelmesi için kabiliyetli, ilkeli, dirayetli, hak, hukuk gözeten, alın terine, emeğe ve rakiplerine saygılı daha çok yöneticilere ihtiyacımız olduğu çok açık değil mi!
Nihat serdar 1 hafta önce
Eģer küme düsme olmasa Tam bir rezalet Ozaman oymamaya gerek yok Neden maclar oynansin eģer küme düsme olmasa trabzonspor cekilsin ligden büyüktür bir kumbas akilli olmak lazim
Veli 1 hafta önce
Düşecek takımlar nasil olsa düşme yok diye diğer üstteki takımlara yenilecekler maça asıl kayacaklar ve dolayısıyla haksız bir rekabet ve mac satma olacak doğru bulmuyorum küme düşme olmayacaksa bu şekliyle lig tescil edilmeli
Tonyalı 61 1 hafta önce
Şayet küme düşme kaldırılırsa Trabzonspor ligden çekilmeli, maçlara çıkmamalıdır. Bu kadarı da olmaz; sessiz kaldıkça yapmadıkları kalleşlik kalmayacak. Karar versinler: TS bu ülkenin takımı mı, değil m? Biz de ona göre hareket ederiz.
Mustafa SÖYLEMEZ 1 hafta önce
İşte bu senin verdiğin tepkiyi tüm camia tüm ts taraftarı söyleyecek ve diyecekki bir semt takımı bir il takımından büyük değil.
Onların her dediğini yapıyorsanız bir ili hiçe sayamazsınız diyeceksin

Gelişmelerden Haberdar Olun

@