banner560

Celil Hekimoğlu ertelenen ligler hakkında konuştu: Federasyon başkanı bile bilmiyorum diyor!

Hekimoğlu Şirketler Yönetim Kurulu Başkanı ve Hekimoğlu Trabzon FK Başkanı Celil Hekimoğlu Koronavirüs gündemini Haber61’e değerlendirdi.

Trabzonspor 30.03.2020, 14:53
Celil Hekimoğlu ertelenen ligler hakkında konuştu: Federasyon başkanı bile bilmiyorum diyor!

Haber61 - Spor Servisi

Dünyayı saran Koronavirüs salgını Türkiye’de de etkisini sürdürmeye devam ediyor. Ülke genelinde alınan kararlar sonrası hayat neredeyse durma noktasına geldi. Hekimoğlu Trabzon FK başkanı ve Hekimoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu başkanı Celil Hekimoğlu hem uluslararası ticaret hem de liglerin durumunu Haber61’e değerlendirdi.

Sürecin kötü bir süreç olduğunu söyleyen Hekimoğlu “Süreç kötü bir süreç, sonucu inşallah hayırlıdır, ticari olarak sorun yok. Biz 1-15 Nisan arası tatil yapıyoruz. Buna bile tepki gösteren müşterilerimiz var. Normalde çalışmalar devam ediyor. Avrupa’da ticari olarak kısmen de olsa yoğun bir çalışma var. Aslında büyük bir ticaret durgunluğu yok Avrupa’da. Biz evde kal çağrısına uyarak tatil yapacağız 15 gün ama normalde ticarette büyük bir durgunluk yok, Avrupa’da endüstri ve sanayi büyük oranda çalışıyor, sadece 15 günlük bir duraksama olmuş olacak.” İfadelerini kullandı.

Hakimoğlu Trabzon’un başkanlığını da yapan Celil Hekimoğlu liglerin ertelenmesi hakkında ise “Federasyon başkanı bile bilmiyorum diyor, biz ne diyebiliriz ki bu virüs düzelmeden hiçbir şey olmaz. Ben Nisan, Mayıs’ın geçtiğini düşünüyorum. İnşallah Haziran’da bir umut ışığı doğar. Haziran da olsa Temmuz da olsa sıklaştırarak oynanmalı. Bu kadar emek var, bu kadar masraf var, bu kadar mücadele var. Bu bir kerede silip atamazsın, bu sene oynanmalı. Yeni sezon kısıtlanarak oynanabilir. Bir haftada 2 maç yaparak o açık kapatılabilir. Bu ligi bence bitirmek lazım” ifadelerini kullandı.

“İki tane gurbetçi oyuncumuz vardı gidemediler, geri kalan herkes evlerinde” diyen Hekimoğlu “Evde ne kadar idman yapılabilir ki? Kendimizi kandırmayalım şuan herkes yatışa geçmiştir.” İfadelerini kullandı.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (3)
Tırsun 1 yıl önce
Ligin 4 te 3 ü tamamlanmış bir maçın 4 te 3 ü tamamlanırsa ve maç oynanamazsa aynen tescil edilir mi bakın mevzuata bı kadar basit işine gelen diyorki hukuk devletiyiz hadi ligi iptal ediyorum desin ingilyere federasyonu liverpulun senesini yok etsin veya psg nin görelim aklın yomu bir ve bu devlet HUKUK devletiyse tartışalım
M. M 1 yıl önce
Sayın Başkanım işi ehline verilmediğinde liyakatlı insanları göz ardı edildiği sürece bu ülkede hiç bir şey doğru ve düzenli yapılmayacaktır. Yapmış olduğun tesislere çok büyük paralar harcadın hiç kimse size maddi manevi bir katkıda bulunmadı. Trabzona yaptığın her şey için size sonsuz teşekkürler.
Armagan 1 yıl önce
Doğru söze ne denir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@