banner441

Cavanda imzaladı!

Trabzonspor yeni sağ beki Luis Cavanda ile resmi sözleşme imzaladığını borsaya bildirdi.Trabzonspor’dan Kamuyu Aydınlatma Platformu’na gönderilen yazıda, Demokratik Kongo asıllı Belçikalı sağ bek oyuncusu Luis Cavanda ile 4 yıllık anlaşma imzalandığı açık

Trabzonspor 13.07.2015, 21:34
Cavanda imzaladı!

Trabzonspor yeni sağ beki Luis Cavanda ile resmi sözleşme imzaladığını borsaya bildirdi.

Trabzonspor’dan Kamuyu Aydınlatma Platformu’na gönderilen yazıda, Demokratik Kongo asıllı Belçikalı sağ bek oyuncusu Luis Cavanda ile 4 yıllık anlaşma imzalandığı açıklandı.

Cavanda 4 yılda toplam 3 milyon 450 bin euro kazanacak.
 
Trabzonspor daha önce yaptığı açıklamada Cavanda için Lazio'ya 1 milyon 750 bin Euro bonservis bedeli ödeneceğini duyurmuştu.

11738080_1000627889968869_6080022533908858070_n.jpg


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (6)
Serko 5 yıl önce
Arkada embiaya bakın adam sanki TS de olmaktan utanıyor yüzünü kapatıyor.Demedi demeyim bu adam gitmek için hertürlü yolu deniyecek.
Misafir 5 yıl önce
Kain misin arkadaş bu ne önyargı böyle. Sizin gibi peşin hükümlüler yüzünden bu şehire yıldız gelen fos transfer adı altında geri gidiyor.Biraz takımı sahiplenin.ist takımına ve taraftarınà kizariz.Adamlar takımı için herşeyi yapar biz de agzimizla yaparız yapacağımızı. Bu şehre gerçekten kültürlü, ne yaptığını bilen insanlar lazım . He son olarak üç belki dört sene daha böyle kendi çıkarları için başkan olanlar var ya su gibi para harcayanlar nereye gittiği belli olmayan paralar onları artık goremeyebiliriz.çünkü potansiyeli olmayan borçlar yapılıyor.ileride bunun sıkıntısını ligden düşünce daha iyi anlarız . O zmn belki sana bana sıra gelir kulübü yönetmek için.kaçısmaya başlarlar çünkü
Serko 5 yıl önce
İnşallah yanılırım! Bakalım lig başladımı görüşürüz.
Misafir 5 yıl önce
Belki yanilmayabilirsin ama söylemek istediğim başarılı olduğumuzda değil başarısız da olsak Avrupadaki gibi dolu tribünlere oynayabilmek . Takıma gerçekten taraftar olarak sahip cikabilmek.He bu arada umarım artık kan emici başkanlar musallat olmaz başımıza.sanmıyorum ama sadece bir temenni.
Zeki 5 yıl önce
Iyi genc dinamik oyuncu insallah cabuk alisir takima
Zeki 5 yıl önce
Bizde incilizler yerliden daha fazla insanlarimiz gercekleri göremiyor malesef kirsal yer oldugundan gibi geliyor bana

Gelişmelerden Haberdar Olun

@