banner555

CAS Trabzonspor kararını ne zaman açıklar?

En yetkili ağız Önder Bülbüloğlu konuştu 'CAS kararını ne zaman açıklar'?

Trabzonspor 15.03.2017, 17:21 15.03.2017, 19:31
CAS Trabzonspor kararını ne zaman açıklar?
Trabzonspor Başkan Yardımcısı Önder Bülbüloğlu'ndan önemli açıklamalar. Öncelikle olarak Galatasaray maçına değinen  Bülbüloğlu, "İkinci yarı ile birlikte çok iyi bir çıkış yakaladıklarını sözlerine ekleyerek “  Trabzonspor  takımı  yeni stadında özlediğimiz  bir ruhla oynuyor . Bunun devamını sağlayabilmek dileğimiz. O yüzden Galatasaray maçına bizde galibiyet için çıkacağız.Futbol seyircisinin keyif alacağı bir maç olur" dedi.
 
STAD TAMAMEN DOLACAK. 
Trabzonspor  başkan yardımcısı Bülbüloğlu, " Galatasaray taraftarın misafirileri olduğunu belirterek” G.Saray taraftarı kendi takımlarını desteklemek için geliyorlar, hoş geliyorlar. İnşallah iyi bir maç izlerler. Biz yeni stadımızda seyirci seviyesini yukarı çektik. Hem yeni saha, hem keyifli futbol. Birlik beraberlik ruhu getirdi. İnşallah 40 bin kişiyle oynayacağız bu maçı" diye konuştu.
  
Önder Bülbüloğlu, "Satılan biletler dışında bilet arayanlar için localar var. İnşallah full bir statta maçı oynayacağız. Futbol kolektif bir oyun ekip oyunu hiç bir oyuncumuzu ayırmak istemem. Bunların hepsi bir bütün olarak bazı şeyleri sağlıyor. Hepsi birer aktör, hepsi iyi oyuncular. Hepsi maçı alacak çok yürekli oyuncular. Çok mücadeleciler, çok istekliler. inşallah maçı alırız" ifadelerini kullandı.  
 
CAS KARARI EN TEZ MART SONU AÇIKLAR
CAS kararı konusunda ise Bülbüloğlu, "Bu çok yazıldı, çizildi, konuşuldu. Kulübe gelen böyle kesin bir bilgi yok. Sadece CAS'ın karanını Mart sonunda açıklayabileceği şeklinde ifadeler var.  Bende Lozandaki duruşmaya katılanlardan biriyim. Bize orada 4-5 aylık bir karar sürecinden bahsetmişlerdi. Mart- Nisan-Mayıs gibi belli olacak dendi. Şuana kadar kulübe gelen herhangi bir resmi tebligat yok.Bizim CAS'tan  beklediğimiz sonucu zaten hepiniz biliyorsunuz.. UEFA'nın bu kararı verme yetkisini CAS'ın onaylamasını bekliyoruz. Onaylamazsa bir başka mercii de hukuk mücadelemizi sürdüreceğiz" şeklinde konuştu.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@