CAS Fener kararını ne zaman verecek?

CAS Fenerbahçe ilgili karar tarihinin 10 Mart’a ertelendiğini açıkladı.

Trabzonspor 22.02.2017, 12:28 22.02.2017, 15:18
CAS Fener kararını ne zaman verecek?
3 Temmuz  henüz bitmedi. FETÖ'nün "futbolda şike" soruşturmasında kumpas kurduğu gerekçesiyle haklarında dava açılan 15'i tutuklu 108 sanığın yargılandığı davanın ikinci duruşması sürerken Trabzonspor'da gözler CAS'a çevrildi.
 
Futbolda şike" soruşturmasında kumpas kurdukları iddialarına ilişkin aralarında eski emniyet müdürlerinin bulunduğu 108 sanıklı davanın ikinci duruşması sürerken CAS’ın Trabzonspor’un geçmiş ay içersinde yaptığı başvurunun sonucunu  10 Martta açıklaması bekleniyor
.
CAS TÜRK MAHKEMELERİNİ TANIMAYACAK

Yargıtay aradan 4 sene geçmesine rağmen Şike davası ile ilgili bir karar  almazken, Trabzonspor’un CAS’ta Fenerbahce ve TFF aleyhine açtığı  dava da henüz sonuçlanmadı.

CAS’daki dava geçtiğimiz cuma günü saat 17.00’de açıklanacaktı, ancak CAS  saat 16.55’te karar tarihinin 10 Mart’a ertelendiğini açıkladı.

CAS Türk mahkemelerinde açılan davanın sonucunu tanımayacak. CAS bu mahkemelerin alacağı kararların kendilerini bağlamadığını ve Fenerbahçe’ye cezayı kendi hukukçularının verdiğini bildirdi
 
 


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (12)
ALİ AYTER 4 yıl önce
FENERBAHÇE KESİNLİKLE BÜYÜK YARA ALACAK..............SABRETMEK GEREKLİ....
Erdal 4 yıl önce
Fener'e cas'ın selamı var!
FIRTINA 4 yıl önce
2005-2016 SEZONUN DA CAS İTALYADA ŞİKE GEREKÇESİ İLE MİLANI SERİ B YE JUVENTUSU SERİ C YE DÜŞÜRDÜ. EKSİ 30 ŞAR PUANINI SİLDİ. JUVENTUSUN 2 KUPASINI İPTAL ETTİ. KUPALARI ELİNDEN ALDI. BU CEZAYI YİNE CAS BENZERİ BİR CEZA VERECEK. HAKLI İSEN KORKMA. İTALYADA Kİ DAVA 7 SENE SÜRDÜ.
Ekrem 4 yıl önce
Haha şunlara bak. Yok feto yapmış mış. Ozaman aziz de feto. Attin hepsini iceri. Sike yapılmış mi yapilmamismi? Yapılmış. Ben ona bakarım. Okadar basit. Kupamızı verin!
fatih 4 yıl önce
hic birsey olmiycak kapandi bu mesele uyduruk aciklama yapicaklar
Adem 4 yıl önce
Nenim artık hiç bir kurum ve kuruluşa güvenim kalmadı. Hakkımızı ahirette alacağız belli oldu.
müller 4 yıl önce
cas sadece uefanın tff nin kararlarına karışıp karışamayacağının kararını verecek. öyle sanıyorum ki tc anayasasına göre uefa karışamaz zaten uefa da bu yuzden şampiyon olarak ts yi tescilleyemedi. bunun için cas tan olumsuz sonuç çıkacağını düşünüyorum
Mustafa 4 yıl önce
CAS'ın kararınıda bizim hukukçular tanimiyacak sizde bekleyip göreceksiniz. Yolsuzluk şikeyi bertaraf etmeye çalışanlar onlara ışık tutanlar alkışlıyanlar şimdi burda zirlamasın.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@