Cardozo'nun durumu iyi ama transfer...

Trabzonspor sportif direktörü Süleyman Hurma, Cardozo'nun sezon sonunda hem tedavisinin uygulandığını hem de çalışmalarını sürdürdüğünü ve durumunu iyi gördükleri futbolcuyu Almanya kampına getirdiklerini söyledi.Cardozo'nun sağlık durumunun iyi olmasına

Trabzonspor 20.07.2015, 13:25
Cardozo'nun durumu iyi ama transfer...

Trabzonspor sportif direktörü Süleyman Hurma, Cardozo'nun sezon sonunda hem tedavisinin uygulandığını hem de çalışmalarını sürdürdüğünü ve durumunu iyi gördükleri futbolcuyu Almanya kampına getirdiklerini söyledi.

Cardozo'nun sağlık durumunun iyi olmasına karşın bir forvet oyuncusu daha almayı planladıklarını ifade eden Hurma, "Cardozo'nun durumu iyi gözüküyor ancak biz bir forvet transferi daha yapmak istiyoruz. Özellikle forvet mevkisine oyuncu transferlerinin maliyeti çok büyük. Oyuncunun transfer şartlarını kulübe uygun rakamlara getirerek transfer yapmak istiyoruz. Bu nedenle dikkatli davranıyoruz" ifadesini kullandı.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (3)
ismail oflu 5 yıl önce
bizim altyapı ne işe yarar anlamadım, futbolcu yetiştiremiyoruz...
cengiz yardım 5 yıl önce
yani hurma diyor ki; arkadaş para yok nasıl transfer yapalım. bu yönetim parayı dağıtmış harcamış bizde kelepir içi geçmiş bir forvet bulursak alırız diyor. bırakın transferi falan zaten şampiyon olamıcaz. klübün mali bütçesini düzeltin. iflasa gidiyoruz zaten. eldekilerle oynasak zaten 5. veya 6. oluruz. şampiyonluktan ve trasferden en önemlisi klübün bütçesi ve mali yapısıdır. gerçi trabzon halkına sorsan boşver mali yapıyı 10 tane transfer yapalım der :))
adil türk 5 yıl önce
Sistem kurulmuş.Boşuna figüranlık için Trabzonsporu kullanmayın iflas ettirmeyin.

Ufukta şampiyonluk yok maalesef.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@