7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Çalımbay sürprizi! Yurt dışına...

Çalımbay kendisine yurt dışından teklif olduğunu açıkladı

Trabzonspor 06.06.2018, 08:30
Çalımbay sürprizi! Yurt dışına...

Spor Toto Süper Lig’de geçen sezon Trabzonspor’u çalıştıran teknik direktör Rıza Çalımbay’a, İsviçre Süper Lig ekiplerinden Lugano transfer teklifinde bulundu.

Deneyimli teknik adam, yaptığı açıklamada, Trabzonspor’dan ayrıldıktan sonra birçok takımdan teklif aldığını ve bu çerçevede bazı görüşmelerde bulunduğunu söyledi.

Türkiye’den gelen tekliflerin dışında İsviçre Süper Lig ekiplerinden Lugano takımının yöneticilerinin kendisini telefonla arayıp yeni sezonda kendi takımlarını çalıştırmaları yönünde teklif yaptıklarını dile getiren Çalımbay, "Tekliflerini ilettiler. Bunun karşılığında ben de görüşlerimi belirttim." dedi.

Çalımbay, yurt dışında çalışmaya sıcak baktığını anlatarak, "Gelişmeleri takip ediyoruz, bekliyoruz. Hakkımızda hayırlı olmasını diliyoruz. Yurt dışı şu an için daha cazip gibi görünse de bekleyip göreceğiz. Ona göre kararımızı vereceğiz." diye konuşt


Yorumlar (2)
zafer 4 yıl önce
git isine riza... baktin hic bir takimdan teklif almiyorsun yemezler. kim ne yapsin seni
Korganlı 4 yıl önce
Çok iyi Teknik Direktör, Ekonomik durumu iyi olsaydı Trabzonspor'un ve Rıza Hocanın istediği transferler yapılsaydı açık ara Şampiyonduk

Gelişmelerden Haberdar Olun

@