Çalımbay, Özkan Sümer ile ne konuştu?

Çalımbay ile Sümer bir araya geldi

Trabzonspor 18.04.2018, 10:45 18.04.2018, 11:04
Çalımbay, Özkan Sümer ile ne konuştu?
Haber61 Spor Servisi

Trabzonspor'da koordinatör olarak göreve başlayan Özkan Sümer ile teknik direktör Rıza Çalımbay görüşme gerçekleştirdi.

Çalımbay yapılan görüşmeyle ilgili olarak şu ifadeleri kullandı;

Özkan Sümer benim çok saygı duyduğum bir insan. Kendisi ile görüştük. Her şeyi konuştuk. Takım ile ilgili ne yapılması gerektiğini görüştük. Altyapıyı, 1461 Trabzon’u konuştuk. Sezon sonunda ben kulübe bir rapor da sunacağım. Ayrıca Özkan hoca ile gelecek hafta da görüşeceğiz.
 
Yorumlar (11)
Sedat K. 3 yıl önce
Bence Riza hoca basarabilecek gücte. Takim oynamiyorsa son dakikalarda oyuncularin tembellikleri kisisel sorunlarina karsi ne yapabilir teknik adam. Bir yönde mahkumsunuz oyunculara karsi. Bir yere kadar karisabiliyorsun. Riza Hoca kendini ispatlamak istiyor ve caliskan bir isim. Bence seneye devam edilmeli. Senol Hoca gelirse o ayri ama türk teknik adamlar icinde ikinci isim Riza Calimbay.
yasar 3 yıl önce
Rıza Hoca takımı tanıdı, alt yapıya ve gençlere önem veriyor, geldiği dönemdeki hataları tekrarlamıyor, mutlaka devam etmeli.
Ercan 3 yıl önce
Şu anda şu ekonomik şartlarda Rıza dan iyi bir Hoca bulamayız.Bütün Suçu hocaya atamayız
arçil 3 yıl önce
Rıza Hoca kesinlikle devam etmelidir. yönetimlerin transferdeki hataları hocalara mal edilmemelidir defans kısa boylu hava hakimiyeti yok bütün toplara rakip vuruyorsa örneğin başakşehir, osmanlı ve diğer maçlar. gereksiz o kadar oyuncu varki onları saymaktansa bence kalması gerekenlere bakmalı ucuza mal olmak şartıyla sosa, abdulkadir, yusuf, okay hatta bir ölçekde kamil ahmet diğerlerinin tümü gitse yerine gençler oynası takımın sıralamadaki yeri değişmez.
adnan 3 yıl önce
acik sozlu mert caliskan durust kulup icin calisan busehiri seven ve genc lerini oven guvenen birini kaybetmek ts yi ileri tasimaz geri iter riza devam etmeli hic sucu yok iyde is cikardi genc lere guvenen biri
trabzonlu 3 yıl önce
öckan hocaya saygımız var ama 81 yaşına gelmiş abimiz bu işleri nasıl koşturacak.daha uzun vadeli çalışabilecek kişiler daha uygun olmazmı.
1461 ts 3 yıl önce
koordinatörlük çift başlılık olur çok sorun çıkabilir.ülkemizde çok örnekleri var.hoca tek sorumlu olmalı.özkan hoca gibi tecrübeler alt yapıda olmalı
mehmet. 3 yıl önce
Özkan HOCAYLAN omuz omuza verir ve Özkan hacayi dinlerse kendide kazanir Trabzonsporda, Bence basarir, Tabiyki Özkan Sumeri dinlemek sartiyla...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@