kebir

Çalımbay: Herkeste bir merak var...

Çalımbay takım içindeki durumu anlattı

Çalımbay: Herkeste bir merak var...

İlk önce Matus Bero’nun kulübü Trencin’e ödenmeyen 220 bin Euro’luk son taksit nedeniyle transfer yasağı alan, daha sonra da yönetimin olağanüstü kongre kararı ile kendisini bir anda krizin ortasında bulan teknik direktör Rıza Çalımbay, konuştu. Hiçbir şekilde moral-motivasyon olarak düşmeyeceklerini belirten 55 yaşındaki teknik adam, “Bizim için şu anda ne yönetimin kararı ne de transfer yasağı önemli değil. Önemli olan takımın son durumu. Trabzonspor Kulübü, çok büyük bir camiadır ve tüm zorlukları  şacak güçtedir” dedi.

‘Herkeste bir merak oldu’ 

Takım olarak önlerindeki maçlara konsantre olduklarını dile getiren Çalımbay, “Tabii ki herkeste ilk başta bir merak söz konusu oldu. Ama ben bu takımın motivasyonunun bozulmasına asla izin vermem. Takımımda çok deneyimli isimler var. Bu oyuncular aslında benim için büyük bir şans. Hep beraber, bu süreçten en iyi, en doğru şekilde çıkacağımıza inanıyorum” ifadelerini kullandı.

Fanatik

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Necip Uzunalioğlu
Necip Uzunalioğlu - 4 ay Önce

Kulüpte en masum hoca ile mücadeledini sürdüren Onur gibi oyuncular. Bu takım ne kökü dışardaki İHO'nun ne de MUHO'nun takkma sahip çıkalım. Aksi durumu düşünmek istemiyorum.

banner422

banner409

banner350

banner424

banner421