7m


7m

hyundai

Cagliari Başkanı Şaştı Kaldı!

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu Haber61'e açıklamalarda bulundu.

Trabzonspor 06.08.2018, 16:14 06.08.2018, 16:51
Cagliari Başkanı Şaştı Kaldı!

Haber61 - Spor Servisi - Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Cagliari ile oynanan hazırlık maçında tribünlere gelen taraftarların hem bordo mavililerin yabancı futbolcularını hem de Cagliari başkanını çok etkilediğini söyledi. 

Haber61'e yaptığı açıklamada Cagliari maçının en önemli tarafının yabancı futbolcuların tribünlerden çok etkilenmesi olduğunu ifade eden Başkan Ağaoğlu, 'Kendileri de sosyal medyadan paylaşım yapıp “Evde mi oynuyoruz deplasmanda mı?” ifadelerini kullandılar. Hatta Cagliari Başkanı da şaşırdı. “Bu kadar taraftarı Trabzon’dan mı getirdiler?” diye sordu. Ben de ona 'Türkiye’nin neresine gidersek bu kadar taraftar toplarım' dedim. Onlar da sosyal medyadan bunu 'saygı duyulacak bir şey' diye paylaştı" şeklinde konuştu.


Hatırlandığı üzere Cagliari Calcio Kulübü kendi sosyal medya hesaplarından Trabzonspor taraftarlarının fotoğrafını paylaşarak hayranlıklarını belirtmişti.


Yorumlar (9)
YOZGATLI CENGİZ 4 yıl önce
SAYDI DEĞER TRABZONDA YAŞAYAN TARABZONSPOR TARAFTARLARI SÖZÜM SİZE ;
BEN GEBZE DE YAŞAYAN YOZGATLI AMA KALBİ TRABZONSPOR İÇİN ÇARPAN BELKİ DE ÇOĞUNUZDAN DAHA TRABZONSPORLU TARAFTARIM , ÇOCUKLARIMDA DAHİL BUNA , BİZ ÜSTÜMÜZE DÜŞEN GÖREVİ OLİMPİYATTA YERİNE GETİRDİK , AİLEMLE TAKIMIMIZA DESTEK OLMAYA GİTTİK , 31000 TARAFTAR GÜZEL BİR RAKAM ,BİZ MAÇA O FUTBOLCU ,BU FUTBOLCU İÇİN DEĞİL BORDO MAVİ SEVDA İÇİN GİTTİK , İSTANBUL SALTANATININ YIKAN TAKIM İÇİN GİTTİK , EZİLENLERİN TAKIMI İÇİN GİTTİK VE RABBİMİN BİZE VERDİĞİ ÖMÜR VERDİĞİ MÜDDEDÇEDE GİDECEĞİZ , SİZDE ARTIK ŞU İNADINIZI KIRIN TAKIMIMIZA (SAHİP ) ÇIKIN ARTIK RİCA EDİYORUM .. HEP DESTEK TAM DESTEK ..
ESENLER 4 yıl önce
senin gibilerin sayesinde buyük bu takım.dünya 5 den trabzonsporda 3 den büyükdür...
Bafrali 4 yıl önce
Ağızına yüreğine saglık kardeşim.
Söğütlü 4 yıl önce
Aynen öyle büyük kulübüz ve taraftarımız her yerde. Boşuna demiyoruz Bize her yer Trabzon diye. Hakkariye, Şırnak’a bile gitseniz bir sürü Trabzonsporlu bulursunuz
Mehmets 4 yıl önce
Ben İzmirliyim ama koyu TS liyim . Bu yüzden kendimi çok özel hissediyorum. Allah nasip eder de çocuklarım olursa onlara da TS luluğu aşılayacam. Avni Aker nasip olmadı ama inşAllah birgün Akyazıya gelirim.
ŞEHZADE 4 yıl önce
Trabzonsporun şampiyonlukları engellenmeseydi o stad dolardı.Emin olun.Başka şehirlerdeki gençler istanbul takımlarına yönelmeye başladı.Şampiyonluk istanbulun tekelinde.
Yozgat'li 4 yıl önce
Van'da renkler bordo mavi bize heryer hatta İran 'daki arkadaşlar dahi bordo mavi 2003'ten buyana onlarıda aşılamıştım yıllar önce!!!
Nadi 4 yıl önce
Trabzonlu olmak ayricaliktir..günümüz caginda bunu sosyal medyayida kullanarak dahada büyültmeliyiz..mesela ben almanyada yasiyorum arabanin plakasini actirirken görevli bana sordu neden bu 61e bukadar ilgi var dedi..
Tamer yılmaz 4 yıl önce
Trabzonlu olmayıp Trabzonspor’u tutan kardeşlerimiz BAŞIMIZIN TACIDIR.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@