7m


7m

hyundai

Cafer Tosun: "Çok çalışarak formayı alacağım"

Genç oyuncu Cafer Tosun'dan önemli açıklamalar.

Trabzonspor 07.07.2018, 12:40 07.07.2018, 12:56
Cafer Tosun: "Çok çalışarak formayı alacağım"

Trabzonspor yeni sezon hazırlıklarını Slovenya'da yaptığı kampla sürdürüyor.

Bu sabah düzenlenen bazın toplantısında genç oyuncu Cafer Tosun açıklamalarda bulundu.

BASIN TOPLANTISINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

“BEKLENTİLERİ BOŞA ÇIKARMAYACAĞIM”

Trabzonspor’da ilk kampının olduğunu ve burada olmaktan dolayı çok mutlu olduğunu kaydeden orta saha oyuncusu Cafer Tosun, “Bu takımın bir parçası olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. Günde iki antrenman, sabah kondisyon, akşam taktiğe yönelik çalışmalar yapıyoruz. Çok yoğun tempoda çalışıyoruz, çeşitli testlerden geçiyoruz. Her geçen gün geliştiğimizi hissedebiliyoruz. Ağabeylerimiz de hem saha içi hem saha dışında bize çok yardımcı oluyorlar. Onlara da teşekkür ediyoruz. İnşallah kamp sonuna kadar böyle devam eder. Çok güzel bir aile ortamı var şuanda, çok mutluyuz. Geçen sene Abdülkadir ve Yusuf’un performansı çok göz doldurdu. Onların iyi performans sergilemesi bütün gözleri Trabzonspor’un altyapısına çevirdi. Benden de beklentilerin olduğunu biliyorum. İnşallah beklentileri boşa çıkarmayacağım. Çok çalışarak formayı giymeyi hedefliyorum” ifadelerini kullandı.

Cafer Tosun: "Çok çalışarak formayı alacağım"


Yorumlar (7)
Taraftar 4 yıl önce
Cafer bilhassa senden beklentiler çok yüksek. Artık kendini gösterme zamanı. Formayı kap kimseye verme. Ben transferden çok cafer ahmet hakan ve hüseyinin takımın değişilmez olmalarını istiyorum. Hepsi size bağlı kabiliyet var çok çalışın.
yıldırımç61 4 yıl önce
çok başarılı olacağına inanıyorum.vurduğun gol olsun koçum.kalkiyalı .
Ahmet 4 yıl önce
TS altyapısına alinmak bir ayrıcalıktır. Bazi ahmaklar anlamaz. Size forma fırsatı geldi. Sahayi dar etmeniz lazim rakibe. Karsinda 30luklar var. Elbette beklentimiz var. Biz size inaniyoruz, siz de inanıp calisirsaniz mesele yok.
tsli 4 yıl önce
inşAllah bu senenin genç yeteneği sen olursun
Tarık Selim 4 yıl önce
Öyle güzel işler yap ki Okay'ın gittiğine hiç üzülmeyelim sevgili kardeşim
Gündoğdu KÖROĞLU 4 yıl önce
Sana güveniyoruz inşAllah güvenimizi boşa çıkarmasın
Yahya Cüre 4 yıl önce
Öze dönelim derken kazara takımı küme düşürecekler O eski ruh hiç kimsede kalmadi anlayın artık futbol global bir spor bölgesel ligde değiliz insAllah ben yanılırım

Gelişmelerden Haberdar Olun

@