Büyükşehir’den Trabzonspor’a saha desteği

Trabzonspor ile Trabzon Büyükşehir Belediyesi arasında protokol imzalandı.

Büyükşehir’den Trabzonspor’a saha desteği

Advertisement Advertisement

Trabzon Büyükşehir Belediyesi, Trabzonspor yönetiminin talebi doğrultusunda Haluk Ulusoy Tesisleri’nin olduğu alana saha yapacak. Trabzonspor ile Trabzon Büyükşehir Belediyesi arasında konuyla ilgili protokol imzalandı. Protokole Büyükşehir Belediyesi adına Başkan Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Trabzonspor adına da Asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu imza koydu.

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Hızırbey Mahallesi Devlet Sahil Yolu üzerinde bulunan Trabzonspor Kadir Özcan Tesisleri ile sahil geçiş yolu arasındaki peyzaj alanında bulunan futbol sahasını sentetik çim zemin yapılarak Trabzonspor'a devredileceğini söyledi. Trabzon Büyükşehir Belediye Meclisinde alınan karar doğrultusunda Trabzonspor Kulubü ile protokol imzaladıklarını ifade eden Gümrükçüoğlu, "Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı ve gençlerimizi spora teşvik etmek, küçük yaşlarda spora başlamasını sağlamak, gençleri kötü alışkanlıklardan uzak tutmak, madde bağımlılığından korumak, suç oranlarını düşürmek ve sağlıklı ortamlar sağlayarak sağlıklı bir nesil yetiştirebilmek için bu projeyi sahaya tatbik edeceğiz. Burada inşaAllah Trabzonspor'umuzun gelecekteki yıldızları yetişecektir" dedi.

Trabzonspor Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu ise Trabzonspor'a olan desteklerinden ötürü Başkan Gümrükçüoğlu'na teşekkür etti.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
osman aydin
osman aydin - 7 ay Önce

gümrükçüoğlu trabzonda yapacağın tek doğru iş bu olsa gerek ey gidi kemençe riv riv seçim yaklaştı

akasya61
akasya61 - 7 ay Önce

vatandaşa hizmet bu mu yollarımızı kim yapacak belediye nin görevi nedir

oguz
oguz - 7 ay Önce

belediye bana hizmet edeceksin trilyonluk futbolculara degil

Ahmet Çobanoğlu
Ahmet Çobanoğlu - 7 ay Önce

Seçime az kaldı ne yapsın bugün Trabzonspor'un Trabzon'da olduğunu fark etti. O değil miydi şike Anıtını diktirmeyen başkan

Ali
Ali - 7 ay Önce

Çok komik gerçekten çok komik ne zaman haberlere baksam yine aynı komiklik artık gülüp geçiyorum sadece.

hasan
hasan - 7 ay Önce

nedir kardeşim trabzonspora bu kadar saha yeterrrrrr be bu sporun yükünü çeken amatörleri neden düşünmüyorsunuz ayıptır ayıp yavuz selimi tarihe gömdünüz

banner426

banner204