Büyükaydın'dan Teknik Direktör Açıklaması!

Trabzonspor'da futbol koordinatörlüğü görevine getirilen Yılmaz Büyükaydın 1-1 sona eren Kasımpaşa maçı sonrası teknik direktör konusunda önemli açıklama yaptı. Kasımpaşa maçında aylınan 1 puanı değerlendiren Büyükaydın, ''Elimizden geldiği kadar iyi oyna

Trabzonspor 27.12.2015, 12:30
Büyükaydın'dan Teknik Direktör Açıklaması!
Trabzonspor'da futbol koordinatörlüğü görevine getirilen Yılmaz Büyükaydın 1-1 sona eren Kasımpaşa maçı sonrası teknik direktör konusunda önemli açıklama yaptı. Kasımpaşa maçında aylınan 1 puanı değerlendiren Büyükaydın, ''Elimizden geldiği kadar iyi oynamaya çalıştık. Karşı takımda iyi mücadele etti. Ortada bir maç oldu. Şimdi ligin ilk yarısı bitti ve devre arasına giriyoruz. İnşallah bundan sonraki süreçte daha iyi olacağız.'' dedi. 
 
Teknik direktör konusuna kısa olarak değinen Büyükaydın, sezon sonuna kadar sadi hoca ile devam edileceğinin sinyalini verdi  "Şimdilik Sadi Tekelioğlu ile devam edeceğiz. Yeni hoca için çalışmalar devam ediyor. Daha sonra gelişmeler olursa paylaşırız'' dedi. 
Yorumlar (5)
zafer Turalı 5 yıl önce
ne devami ya,? hepiniz gordunuz iste adamda teknik Direktor kapasitesi yok. cukka altyapiya futbolcular yetistirmeye. sadinini yeri orasi. niye zorluyorsunuz anlamiyorum.sadiyle olmuuuuyoooor.
İbrahim Mehmet Kocaimamoğlu 5 yıl önce
Biz farklı bir maç mı seyrettik acaba belki de biz futbol dan anlamıyoruz.Takım futbol oynamışsa Allah kabul etsin.
Takım taraftarı 5 yıl önce
Bu hocayla devam etmek hiçbir beklendisi olmamak demelidir Kasımpaşa dan alınan beraberliğe sevinen bir hocayla Trabzonspor yola devam ediyorsa hiçbir beklendi yok demekdir
zafer Turalı 5 yıl önce
bu ayni anda 3 kere begenmedim tusuna basan arkadas. fenerlimisin nesin? belli KI futboldan hic anladigin yok. sadiyi savunduguna Gore. sen hangi cagda yasiyorsun? sadiye soyle belki seni yanina alir yardimci antrenoru olarak.
Erkan 5 yıl önce
ERSUN YANAL ı getirmek için ne bekliyorsunuz Sadi hocayla devam edilirse hata yapılır Ersun hoca takımı ve ligi çok iyi biliyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@