Burak Yılmaz'ın ifadesi ortaya çıktı! Arda ile Berkay...

Burak Yılmaz'ın ifadesi ortaya çıktı: Berkay korumasına...

Burak Yılmaz'ın ifadesi ortaya çıktı! Arda ile Berkay...

Arda Turan - Berkay kavgasında Burak Yılmaz'ın ifadesi ortaya çıktı. Yılmaz ifadesinde, "Berkay'ın korumalarına 'Silahımı getirin' talimatı verdiğini iddia etti.

TRT Haber'in haberine göre, Burak Yılmaz, ifadesinde mekanın küçük ve karanlık olduğunu belirtti, taciz olayını görmediğini söyledi:

"Arda Turan sürekli yanımdaydı. Taciz olsa, böyle bir şey olmuş olsa ben kesinlikle görürdüm. Güvenlik kamerası varsa her şey ortaya çıkacak."

"BERKAY KORUMALARINDAN SİLAHINI İSTEDİ"

Milli futbolcu, daha önce tanıştığı şarkıcı Berkay'ın dışarıdaki korumalarına "Silahımı getirin" talimatı verdiğini iddia etti. 

Bu gelişme sonrası tekrar mekana girdiğini belirten Burak Yılmaz, olayların daha fazla büyümemesi için Arda’yı oradan uzaklaştırdığını söyledi. 

"Sözlü taciz" iddiasıyla milli futbolcu Arda Turan ile şarkıcı Berkay arasında kavga çıkmış, burnu kırılan Berkay'ın gittiği hastanede Arda Turan'ın silahla ateş ettiği iddia edilmişti.

Berkay, Arda Turan'dan şikayetçi olurken olayla ilgili soruşturma başlatılmıştı.

Güncelleme Tarihi: 14 Ekim 2018, 21:46


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Aristo
Aristo - 1 ay Önce

Neden her pisliğin altından burak emre arda gibi tipler çıkıyor niye züppelik şımarıklık ama bu çekirgeler bir zıplar iki üç derken

Gümüşhane 29
Gümüşhane 29 - 1 ay Önce

Burak efendi delikanlı ol biraz.potensiyal Arıza Arda turanı korumak adına yalan söyleme

Horyanlı kazim
Horyanlı kazim - 1 ay Önce

Sayın Trabzonspor yöneticiler şu yarım kabadayı Trabzonspor dan uzaklaştiriniz TS ye zarar veriyor herkapağin altından çıkmaya başladı ,

Sempeer
Sempeer - 1 ay Önce

Volkan, Arda, Yılmaz, Emra bunlar Türkiye nin yetiştirdiği yüz karaları. Bunlar futbolla değil kabadayılıkla meşgul olan ve hiç bir şekilde örnek temsil etmeyen çok bayağı insanlar. Yazıklar olsun o paralara!

Burhan erten
Burhan erten - 1 ay Önce

Al birni vur ötekine.

Ers61
Ers61 - 1 ay Önce

Bozacının şahidi şıracı...

Tskırık72
Tskırık72 - 1 ay Önce

Ederinden fazla ya para verirsen olacağı budur çok para pul aklı baştan alır. Kanunda senden yana. Zengin yaptı mı flört olur son dakikalar Allah CC. CEZALANDIRIR

Kral
Kral - 1 ay Önce

Aristo trabzon spor formasi giyen hic bir futbolcuya hakaret etmeye hakkin yok bunu bil


banner426

banner443

banner441