Burak Yılmaz’dan Selçuk inan Sözleri: “Şartlar oluşursa…”

Burak Yılmaz Selçuk İnan ile ilgili soruya böyle cevap verdi.

Trabzonspor 06.08.2017, 11:52 06.08.2017, 14:12
Burak Yılmaz’dan Selçuk inan Sözleri: “Şartlar oluşursa…”

Trabzonspor’a 3 yıllık imza atan Burak Yılmaz, Selçuk İnan’ın Trabzonspor’a transferi ile ilgili sorulan bir soru üzerine açıklamalarda bulundu.


Burak, “Selçuk İnan benim kardeşimdir. Arkadaşım değildir. Sadece soyadımız aynı değil. Onun bulunduğu zorluklarla ilgili çok konuşmak istemiyorum başka bir camia. Selçuk İnan çok büyük bir oyuncudur. Türk Futbol tarihinin önemli oyuncularından bir tanesidir. Yönetimimiz uygun görürse, Şartlar oluşursa, hocamız isterse, ben Selçuk2la her yerde oynamak isterim. Her zaman beraber olmak isterim. Bunu da hiç çekinmeden sizlere söyleyebilirim. Keşke derim yani.” dedi.
 
Yorumlar (9)
Temel Hacımuhittinoğulları 3 yıl önce
Hadi oradan. Bizde daha iyisi çok.
Galata bataktan emlak satarak çıktı.
Bizde emlak da yok.
Bizde 4 tane Selçuk var.
Osay61 3 yıl önce
Kral hoş geldin yalnız bizi sata Selçuk tan bahsetme lütfen.
Süleyman Özmen 3 yıl önce
İyi ozaman tüm ihanet edenleri geri getirelim
Burak 3 yıl önce
Kral biz istemiyoruz ama o ne olacak
Korhan YİRMİBEŞOĞULLARI 3 yıl önce
Burak çok heyecanlı olmalısın. Takımda Yusuf YAZICI diye bir dünya yıldızı var. Her adama nasip olmaz onunla oynamak. Selçuk da kimmiş. Galata yalakası.
Remzi61 3 yıl önce
Bir insan bu gün yapacağı hareketlerinin yarına nasıl yansıyacağının hesabını iyi yaparsa kapılar kendisine sonuna kadar açık olur.Burak YILMAZ zamanında doğru tavırları neticesinde tekrar geri dönebildi. Fakat Selçuk olayına bakacak olursak,giderken sergilediği tavırlar çok kötüydü ve geri dönecek olumlu hiç bir tavır bırakmış değil maalesef,kabul görebilecek bir yanı yok.
Tssssss 61 3 yıl önce
Selçuk getirsin Trabzonspor dan çaldığı paraları o zaman konuşalım! Adam yarim sezon imza atacağım diyerek kulübü oyaladiktan sonra çekip gitti! Kısacası ihanet yapmıştır...
Malkoç 3 yıl önce
Selçuk hatalıdır. Ancak biz de mi hata yapalım. Tanıdık, bildik, iyi bir oyuncudur. Kendini affetttirmek için çok daha gayretli olacaktır. Başka takımda olmaktansa bizde olsun. Bazı maçlardaki çok ihtiyaç duyacağımız bir oyuncudur. Hissi davranmadan, gelirse destek vererek Trabzonsporumuzu daha iyi yerlere getirmenin yoluna bakmalıyız. Selam tüm Trabzonsporlulara.
ts 3 yıl önce
aleykümselam
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@