Burak Yılmaz yeni sezon hazırlıklarına katılabilecek mi?

Burak'ın durumu hakkında açıklama geldi

Trabzonspor 15.05.2018, 12:30
Burak Yılmaz yeni sezon hazırlıklarına katılabilecek mi?

Trabzonspor'un golcü oyuncusu Burak Yılmaz'ın kasığındaki sorun nedeniyle yapılan ameliyatın başarılı geçtiği ve yeni sezon hazırlıklarına sorunsuz şekilde başlayacağı belirtildi. 


Trabzonspor'un golcü oyuncusu Burak Yılmaz, kasık problemleri nedeniyle bıçak altına yattı. Almanya'nın Berlin şehrinde Schlosspark-Klinik'de A Milli Takım'ın ve Trabzonspor'un eski doktoru Ufuk Şentürk ve Dr. Tamer Aslan tarafından ameliyat edilen yıldız oyuncunun durumu ile ilgili açıklama geldi. Dr. Ufuk Şentürk ve Dr. Tamer Aslan tarafından sosyal medyadan yapılan açıklamada, "Trabzonspor ve A Milli Takım sporcumuz Burak Yılmaz kardeşimin dün yapmış olduğumuz MR, ultrason, koşu ve kuvvet analizleri sonrası bugün kasık fıtığı ameliyatını başarılı bir şekilde gerçekleştirdik. Yaklaşık 2 hafta devam edecek olan kişiye özel çok yönlü tedavi tekniklerimiz ile var olan kuvvet dengesizliklerini ve kas/tendon sorunlarını da ortadan kaldırıp sporcumuzun yeni sezon hazırlıklarına sorunsuz bir şekilde katılmasını planlıyoruz" ifadelerine yer verildi. 

Yorumlar (3)
Hakan S. 3 yıl önce
İnşAllah güzel, dinamik, genç bir oluşum içinde, "takım oyununu benimseyerek" önümüzdeki sene TS ye katkı verir. Aksi durumda ise zararı olur. Geçmiş olsun Burak Yılmaz.
Tosunoğlu 3 yıl önce
Kutsal milli forma altinda bile prim tartışmasının tarafı olan Burak;Feda sezonunda paradan vazgeçmez bu sebeple Başakşehir yahut Bjk nın hazırlık kampına yetişmesi için bu operasyon elzemdi
Ali Bey 3 yıl önce
Geçmiş olsun Burak Allah yardımcın olsun

Gelişmelerden Haberdar Olun

@