Burak Yılmaz'dan Abdülkadir Ömür paylaşımı

Burak Yılmaz Abdülkadir Ömür'ün fotoğrafını paylaştı

Trabzonspor 13.09.2021, 13:41
Burak Yılmaz'dan Abdülkadir Ömür paylaşımı

Dün Trabzonspor'un Galatasaray ile 2-2 berabare kaldığı karşılaşmada ilk yarıda oyundan çıkan Abdülkadir Ömür'ün döktüğü gözyaşlarına Burak Yılmaz kayıtsız kalamadı. Burak, Abdülkadir'in gözyaşı döktüğü fotoğrafı paylaştı.

Abdülkadir Ömür, Galatasaray karşılaşmasında daha ilk yarı bitmeden kenera alındı. Yetenekli futbolcu üst üste birkaç pas hatası yapınca ve takım 2-0 geriye düşünce taraftarın tepkisini çekti. Abdülkadir, ıslıklar eşliğinde kenara alındı.

HAVLUYLA YÜZÜNÜ KAPATTI
Abdülkadir, kulübedeki yerine oturur oturmaz ağlamaya başladı. Antrenörler onu teselli etmeye çalışsa da Abdülkadir'in üzüntüsü geçmedi. Genç futbolcu havluyla yüzünü kapattı.

Samsun haber


Yorumlar (37)
koca çınar 1 ay önce
Böyle taraftarlık olmaz, takımın oyuncuların moralini bozmak için mi o türbüne geldiniz....
rıza 1 ay önce
34 yaşındaki Hamsik kadar koşamıyorsa suçu kendinde arasın. Koşamıyor! Çalışmıyor! Yayla çocuğu diye, yer sofrasında yiyor diye her yıl 10 milyon mu verelim. İş bu. Çalışacaksın
Taraftar kadar taş düşsün lafana5 1 ay önce
Lan yeter artık. İçi boş demogoji yapmayın. Yok taraftar öyle yok böyle. Futbol taraftar için var. İddia için şike için ya da delinin biri istedi diye şampiyonluk satmak için yok. Dibi görsün belki önceliklerini anlar. Yusuf da eleştirildi yuhalandı inat etti adam gibi gitti. Bu patates olma yolunda. Fesli meczuplardan uzak durmayı öğrensin. İkiden bir taraftara ok atan saçma sapan yorum sahipleri ne çıkarınız varsa umarım burnumuzdan fitil fitil gelir.
Vatandaş 1 ay önce
Koca Çınar yerden göğe kadar haklısın. Remzi kardeşim izleme o zaman. Gülü seven dikenine katlanır derler.
Harun28 1 ay önce
Bu çocuklar bizim çocuklarımız iyi oynadıkları zamanda olacak çok kötü oldukları zamanda olacak her zaman destek lazım yazık ya şu çocuğun gözyaşlarını görüpde utanan var mı? Düşmança kalleşçe eleştirmek ne ya.Trabzonspor'un çocuğu dediklerimiz paralarını tazminatla alıp gidenleri ne çabuk unuttunuz bizi satanları para İÇİN ÖZERLER AYKUTLAR TOLUNAYLAR satan giden şerefsizler bunlar yapmayın renktaşlar apdüşler serkanlar hüseyinler bizim çocuklar ve ana avrat küfür yedikleri halde halen canla başla oynamaya çalışıyorlar ve bazen inişli çıkışlı zamanlar olacak sabretmek lazım sahip çıkalım düşmanlarımıza kendimizi güldürmeyelim !!!
İsiyin 1 ay önce
Ömür'ün ıslıklanması yanlış. ne yapacak ıslıklanınca düzelecek mi hem o hem İsmail. bu durumda oyuncuları alkışlarsın tezahürata devam edersin. ne oldu hem mental olarak hem fizik olarak kötü olan bu iki oyuncunun morallini yok ettiniz. bizim moral bozulmasın onları kazanmak zorundayız. kaldı ki çime takılabilir her oyuncu erken topu verse atak olacak pozisyondu o. ama yediğimiz ilk golde edgar daha hatalı bakmadan pas verdi. bu kadro galatasaray'ı evire çevire yenerdi. lakin galatasaray'ın ilk yarının başlarındaki çabuk presi ve bireysel hata 2 gol yememize sebep oldu. abdülkadir forvet arkası oynamalı hem de önümüzdeki maç beklemeden. İsmail ise ancak farklı skorlarda oyuna alınabilir. dün yenilen ikinci golde adamı takip ediyor sadece. ara transferde acil sol bek şart. gerçi Denswill oynadıkça daha iyi olur ama altarnetifleri gerek. prese karşı Avcı önlem almalı. ilk 11 hatalı değişiklikleri çok doğruydu. dik oynamaya desteğe devam.
Remzi 1 ay önce
Ya ne çok duygu kastiniz, ya bizim moralimiz ne olacak her maçta bu bencil ve vitaminsiz yayla çobanlarını seyretmekten sinirden hasta olduk..
Karizma61 1 ay önce
Hata yapabilir suc ömür de degil, madem tam hazir degil onu ilk 11de baslatan avcinin sucudur yada ikinci yariyi bekleyecekti. Ömüre sahiop cikilirsa kendine güveni yine gelir
Erdal 1 ay önce
10-12 senede yetiştirdiğimiz kendi öz evladımızı ne kolay harcıyoruz. Daha çok maç var ve bu çocuk belki kaç tanesini kazanmamızı sağlayacak. Eleştirelim tamam ama harap etmeyelim.
murat 1 ay önce
ben protesto yapan o taraftalari yurekten tebrik ederim. insallah bu abdus icin donum noktasi olur cok calisip kendini gelistiriir. yetenek calismayinca hicbir ise yaramiyor.
halil bilgin 1 ay önce
YAZICI AĞAOĞLU na rest çekip gitmeseydi YAZICI nın durumu da böyle olurdu...
Tursun 1 ay önce
Yazıcı gitti ne oldu çok para kazandı belki yabancı gazlarla oynattı ama ts şampiyon olamadı kalsa şampiyon olsak ne olurdu başkandan ve acıdan özür dileyeceksin Halil yakandayim sana göre 2 haftada konulacak hoca penaltı verilse 12 puan yapacaktı ne oldu senin tüm transfere harcadığın parayı fetöculer 2 romene verdi var varoşlar maç bambaşka olurdu
Yakup 1 ay önce
Abdülkadir ömür bitmiş kondiyon yok fiziksel olarak çok kötü
tr 1 ay önce
Taraftarın tepkisi Abdülkadir'in kötü oynamasına değil. Mantalitesine ve bu mantaliteyi değiştirip geliştirmemesine. Topu al rakip faul yapsın diye bekle, pas seçimlerinde gelişme olmasın, şutları sol ayak içi plaseden ileri gitmesin. Kaç yıldır aynı yerde durursan taraftar da "dur bakalım" diyecektir.
doğan yıldız 1 ay önce
futbolda kısa boylu oyuncu devri bitti. artık fizik gücü önemli. bunu anlayamıyoruz.
tespit doğru 1 ay önce
dediğin doğru. kısa oyuncular bek ya da önlibero için uygun. kanat ve hucum oyuncusu olarak başarısızlar. ve bizde 2 adet pigme oyuncu var.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@