Burak Yılmaz: "Başkanımızın yanındayız"

Burak Yılmaz maç sonu konuştu.

Burak Yılmaz: "Başkanımızın yanındayız"

Haber61 - Spor Servisi - Trabzonsporlu oyuncu Burak Yılmaz, Akhisarspor maçı sonrasında açıklamalarda bulundu.


Burak Yılmaz, “Bugün takım arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Bizde çok kaliteli ayaklar var. Bir türü kendi oyunumuzu oynayamamanın sıkıntısını çekiyoruz. Camia olarak sıkıntılı bir süreçten geçiyoruz. Zor zamanlarda büyük takımlar, karakterler ve büyük olacak oyuncular devreye girerek. Bugünde öyle oldu. Akhisar’ı da tebrik ediyorum.” dedi.

Burak Yılmaz kulübün kongre kararı ile ilgili olarak yaptığı açıklamada “Zor zamanlardan geçiren bir kulübümüz var. Büyük oyuncuların ve büyük oyuncu olacak insanların devreye girmesi gerekiyor. Benim başkanımızla ayrı bir bağım var. Beni buraya getirmek kolay değildi. Yeni gelecek olan başkan bana kızabilir ama bunu söyleyebilirim. Soyunma odasına geldi biz konuştu. Canı gönülden takımını seven insanın bu durumda olması beniz üzdü. Bunu konuştuk ve bunun için oynadım. Başkanımızla beraberiz. Bir reaksiyon vermemiz gerekiyordu. Trabzon sinirli asabi ama bir o kadarda gönülden bir halktır. Biz başkanımızla beraberiz.” ifadelerini kullandı.

Burak Yılmaz penaltı itirazları yaptığı pozisyonu izleyerek “bence penaltı” dedi.
 
 
 
 
Güncelleme Tarihi: 12 Mart 2018, 22:42


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
tosunoğlu
tosunoğlu - 10 ay Önce

Burak şenollar dozer cemiller hamiler camianın iç işlerine burnuna sokmazlardı.Onlar futbolunu oynar ve susarlardı

ali
ali - 10 ay Önce

3 buçuk milyon euroya ben de vefalı konuşurdum

taraftar
taraftar - 10 ay Önce

batır kulübü sonra trabzonu seviyorum MUHARREM USTA İSTİFA

Fatih
Fatih - 10 ay Önce

Vefali konuşmuş. Tebrikler.

LAZO
LAZO - 10 ay Önce

SENIN BASKANIN TARAFTARLARINI DINLEMEDIGI IÇIN BU DURUMDA... SENI TRABZONA GETIRMEK KOLAY DEGILDI DOGRU, ÇÜNKÜ SENI TARAFTARLAR KABUL ETMESI GEREKIYORDU.. YANI SEN BASKANIN SAYESINDE GELMEDIN, TARAFTARLARIN SAYESINDE GELDIN BUNUDA UNUTMA SAKIN...

ibrahim çevik
ibrahim çevik - 10 ay Önce

banada biri 33 yaşımda yıllığı 3.5 milyon garanti 3 yıllık kontrat yapsa bende onun yanında olurum. balkanın yanındaysan çık adam gibi desene bir yıl bedava oynayacağım. parayı verenin kulübü sana peşkeş çekenin tabiiki yanında olursun.

şahbaz
şahbaz - 10 ay Önce

Bravo. Açık sözlü olmak gerek.

Bülent KÜÇÜK
Bülent KÜÇÜK - 10 ay Önce

Burak efendi sen işini yap boş ver başkanı kimse TRABZONSPORDAN üstün değildir kendini havalara sokma akıl verme işini yap....

banner421

banner426

banner432

banner443

banner441