banner539

banner526

banner533

banner513

Bülbüloğlu: "Trabzonspor bitmiş"

Trabzonspor eski yöneticisi ve Başkan adayı Muharrem Usta'nın listesinin güçlü ismi Önder Bülbüloğlu ilginç açıklamalarda bulundu..   "Trabzonspor'a bakıyorum tutunacak dalı kalmamış.. Yöneticilerin tümü neredeyse cezalı, futbolcular kaçıyor, teknik direk

Trabzonspor 26.11.2015, 13:48
Bülbüloğlu:
Trabzonspor eski yöneticisi ve Başkan adayı Muharrem Usta'nın listesinin güçlü ismi Önder Bülbüloğlu ilginç açıklamalarda bulundu..
 
"Trabzonspor'a bakıyorum tutunacak dalı kalmamış.. Yöneticilerin tümü neredeyse cezalı, futbolcular kaçıyor, teknik direktör yok, disiplin yok, para yok velhasıl Trabzonspor yok. Liyakat yerlerde temsil sıfır Allah'ım kulüp ne hale gelmiş.. Çok üzülüyorum çok.. Mesele Muharrem bey , Celil bey ve İbrahim bey meselesi değilki... Batmış durumdayız. Bunun için el birliği yapıp taraftarıyla şehrin dinamikleriyle tüm sivil toplum kuruluşlarıyla ortak bir çözüm bulmak zorundayız.. Bunun için çok büyük bir vizyonu olan Muharrem Bey'i destekleme ve taşın altına elimizi değil artık gövdemizi koyma kararı aldık.. Bir an önce ama bir önce kavgalardan, sen ben egosundan kurtulup Trabzonspor'u ayağa kaldırmak; görevden öte zorunluluğumuz var.." şeklinde konuştu.
Yorumlar (3)
Arif vural 5 yıl önce
Hic inandirici ve aamimi degilsin ayrica bu zamana kadar nerelerdeydiniz acaba
mss 5 yıl önce
İHO' nun bunca yönetim hatasına rağmen aday olması çok ilginç.. Demek ki ne yaptığının farkında bile değil..
Niyazi demirçi 5 yıl önce
İHO denen zıvane adamı başaımıza getiren secenler bir taraftar olarak iki elim yakanızdadır hakkımı helal etmiyorum

Gelişmelerden Haberdar Olun

@