Bülbüloğlu: İlk icraatımız Özkan Sümer hocayı getirmek oldu

Trabzonspor'da Ahmet Ağaoğlu'nun listesine katılarak yeniden yönetime talip olan Önder Bülbüloğlu, Kayserispor maçı öncesi Haber61'e konuştu.

Trabzonspor 07.04.2018, 17:42 25.03.2020, 12:05

Haber61 / Spor Servisi / Özel

Muharrem Usta yönetiminden istifa eden ve şimdiki aday Ahmet Ağaoğlu'nun listesinde yer alan Önder Bülbüloğlu, kongre sürecini değerlendirdi.


Bülbüloğlu şöyle konuştu: "Trabzonspor'a yakışan, herkesin demokratik hakkını kullandığı, eleştirisini yaptığı ve mümkün mertebe sabırla dinlediği bir genel kurul oldu.

İLK İCRAATIMIZ ÖZKAN SÜMER HOCAYI GETİRMEK

Yeni yönetim ilk icraatını henüz sçeilmeden Özkan Sümer hocayı getirmekle yapmış oldu. Bu işin sportif, mali ve sosyal boyutu var. Bence her 3 parametre içinde bu işi yönetecek arkadaşlar bu yönetim kurulunda var. İnşallah birlik ve beraberlik içerisinde götürebilirsek Trabzonspor'a faydalı olacağına inanıyorum. 

Biz daha yönetim kurulu olmadık, seçilmedik ve ilk toplantımızı yapmadık. Yaptığımız  toplantı genel kurula hazırlık içindi. Genel stratejileri başkanımız dün açıkladı. Altyapıya büyük önem verilecek, mali anlamda toparlanma, mali kaynak yaratma, yükü uzun vadeye yayarak nefes alanı yaratmak ve ondan sonra sportif başarının gelmesini beklemek. 

İSİM SPONSORU DEĞİŞECEK Mİ?

Şu anda stat isim sponsorluğu verilmiş ve parası alınmış halde. Şimdu bunları konuşmanın yeri değil. Bizim önce bankalarla masaya oturmamız gerek.  
Yorumlar (7)
hasan 3 yıl önce
ÖZKAN SÜMER yeni kazma futbolcu alir
Baha Bayraktar 3 yıl önce
Trabzon'da kimse kalmadı da bir ayağı çukurda olan 90' lık adama mı işiniz düştü! Hani Ahmet Suat'ı da getirseniz ya! Haksızlık olmuyor mu hacıya! Ne diyeyim gelen gideni aratacak gibi! Kılavuz karga misali...
Abanoz 3 yıl önce
Yarın işler ters gidecek olursa ilk kaçanlardan biri olacaksın. Ahan da buraya yazayırım.
İhsan 3 yıl önce
Yaw Katar lı mantarlı biri alsa da şu kulübü kurtulsak şu saçma kafalılardan
Futbol Cahili 3 yıl önce
Umarım transfer yasağı kalkmaz. Yabancıları postalayın. Alt yapı gelsin. İlk 11 çoğunlukla Trabzonlulardan oluşsun. Onur gitmeli. Doye kalmalı yabancılardan.
Halil 3 yıl önce
Onur gitsin, volkan demirel gelsin. Başkan da aziz yıldırım olsun öyle mi
hocaf 3 yıl önce
maalesef kendimizi bir türlü yenileyemiyoruz. aynı kişileri pişirip pişirip getirmekle nereye varabiliriz. yazık çok yazık hala bu kişilerden kurtulamadık mı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@