“Bu rezaletin tek sorumlusu Demirören’dir”

TFF Yönetim Kurulu Üyesi Yaşar Aşçıoğlu Arda Turan olayı sonrası açıklama yaparak TFF Başkanı Yıldırım Demirören’i suçladı.

“Bu rezaletin tek sorumlusu Demirören’dir”
Trabzonspor’un eski yöneticilerinden TFF Yönetim Kurulu Üyesi Yaşar Aşçıoğlu Arda Turan olayı sonrası yazılı açıklama yaparak TFF Başkanı Yıldırım Demirören’i suçladı.

Aşçıoğlu yaptığı açıklamada Türk futbolunun iyi yönetilmediği ,adaletli yönetilmediği  türk futboluna hizmet etmek Yerine
Sadece ve sadece keyif yapma eşe dosta iş bulma hava atma yerine dönüşmüştür. Belki tasvip edilemez olan bahse konu olay Arda Turan’ın türk futboluna hizmeti olarak tarihe geçecektir.

Türk futboluna hizmet etmek gibi bir niyeti olmayan Yıldırım Demirören derhal istifa etmelidir.

Giderken maaşlı elemanlarının tazminatlarını da cebinden ödemelidir. TFF keyif yapma yeri değil
 Türk futboluna hizmet etme projeler geliştirme adaletli hakkaniyetli yönetilen kurul haline dönüştürülmelidir. Bu rezaletin tek sorumlusu Yıldırım Demirören yönetim anlayışı ve vurdum duymaz tutumudur ifadelerini kullandı.
 

HABERE YORUM KAT
Trabzon Haber ve tüm kategorilerimizde yer alan haberlere yorum yapanlar genel kuralları kabul etmiş sayılırlar. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler