Bu gece nasıl uyuyacaksınız

İstanbul’da oynanan Galatasaray Trabzonspor karşılaşmasında hakem Deniz Ateş Bitnel, bordo mavili kulübe karşı ortaya konulan genel tutumu resmen açığa vurdu. Sezon başından beri sistemli şekilde hemen her maç doğranan Trabzonspor’a karşı hakemler bu kez

Trabzonspor 21.02.2016, 22:54
Bu gece nasıl uyuyacaksınız

İstanbul’da oynanan Galatasaray Trabzonspor karşılaşmasında hakem Deniz Ateş Bitnel, bordo mavili kulübe karşı ortaya konulan genel tutumu resmen açığa vurdu.

Sezon başından beri sistemli şekilde hemen her maç doğranan Trabzonspor’a karşı hakemler bu kez niyetlerini net olarak  gösterdi. Galatasaray maçında Trabzonspor’a karşı verilen kararlar ve kırmızı kartlarla ev sahibi ekibin kazanması için elinden geleni yapan ancak yetmeyince uydurma bir penaltıyla 3 puanı hediye eden Deniz Ateş Bitnel bordo mavili camiadan büyük tepki çekti.

Trabzon’da TFF binasına tepki gösterilmesine kadar giden olaylarda yaşananların gerçek sorumlusu olarak TFF Başkanı Yıldırım Demirören başta olmak üzere MHK gösterildi. Trabzonspor'un emeğini çalanlara tepkiler çığ gibi büyürken Süper Lig'in artık tiyatroya döndüğü ve futbolun sahada değil masabaşında oynandığına dikkat çekildi

Yorumlar (5)
gürkan özer 5 yıl önce
Bu maçı sadece bu maçtaki pozisyonlarla değerlendirmemek lazım.Bu türk futbolunun sorunu İstanbul kirli sisteminin bir sonucudur.Üç istanbul korumalısı hangi takımla oynuyorsa o takım potansiyel hakem mağdurudur. Bu üç korumalının sezon boyunca ondan fazla maçlarında kasıtlı kirli sistemin oluşturduğu baskıdan dolayı bilinçli hatalar olur.Alehlerine olan hatalar bir ikiyi geçmez ve kötü niyetli olmayan gerçekten hatalardır ve kabul sınırına girer. Bu kirli sistem sayesinde İstanbul takımları hiçbir zaman adaletli şartlarda futbol oynamamışlardır. Türk futbolundaki bu kirliliğin yok edilebilmesi ancak ve ancak Federasyonu İstanbulun ellinden kurtarmakla olabilir.
hayrrettin erol 5 yıl önce
Şikecilere yaziklar,Salih dursuna helal olsun
Altındereli 5 yıl önce
Rus ve ABD den daha tehlikeli bu ikili
İbrahim Mehmet Kocaimamoğlu 5 yıl önce
Şikeyi mübah sayan ve şikenin üzerini örtene bu zihniyetlerden şerefli hareket beklemek hayalcilik olur.Nerde bu memleketin çıkardığı ve memleketin arkasında duracak millet vekilleri durmak yok ezilmeye devam..
mahsa 5 yıl önce
Aynn salihden gurur duyuyoruz

Gelişmelerden Haberdar Olun

@