Beşiktaş'tan kovuldu futbolu yönetiyor

Haber61 – Haber Servisi – Trabzonspor’un efsane golcülerinden teknik adam Hami Mandıralı Gebze Teknik Üniversitesinde söyleyişi ye katıldı. Üniversiteli Trabzonsporlular Derneğinin düzenlemiş olduğu söyleşide Mandıralı bomba açıklamalarda bulundu. Mandıra

Trabzonspor 26.03.2015, 17:09
Beşiktaş'tan kovuldu futbolu yönetiyor

Haber61 – Haber Servisi – Trabzonspor’un efsane golcülerinden teknik adam Hami Mandıralı Gebze Teknik Üniversitesinde söyleyişi ye katıldı. Üniversiteli Trabzonsporlular Derneğinin düzenlemiş olduğu söyleşide Mandıralı bomba açıklamalarda bulundu. Mandıralı, "Biz büyüklerimizden ne gördüysek onu yaptık. Başarıya ulaşa bilmek için elimizden gelen caba sarf ettik. Futbol oynadığımız sürece büyük bir caba sarf ettik ve büyük takım olduk. Sonra futbolu bıraktım ve acı bir gerçekleşe karşılaştım. Biz takım olduk ama büyük kulüp olamadık.”dedi.

Federasyon başkanı Yıldırım Dermirören’i ser bir dille eleştiren Mandıralı, Beşiktaş’tan kovulan bir adamın Türk futbolunun başında ifadelerini kullandı. Mandıralı, “ Kupa Kupa söyleyerek takımızı unuttuk ce gelinen noktada başarısız olduk. İşte son durum birkaç kulvarda yıllarca mücadele eden Trabzonsporumuz bu sezon belki 4. olur diye mücadele ediyor. Nedeni basit. Futbolun içinden gelmeyen adamlar ülkemizde futbolu yönetmeye çalışıyorlar. En başta Beşiktaş'ın Avrupa Kupaları'na gidememesinin baş sebebi olan ve hatta kulüpten kovulan adam bugün Türk futbolunun başında. Bunun yanı sıra kulüpleri futbol oynamamış müteahhitler iş adamları yönetiyorlar." Şeklinde konuştu.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (9)
Serkan Fransa 6 yıl önce
Sevgili hami ve diyer bu kulüpün eski futbolcuları hepinizi toplasak bir Şeytan Rıdvan etmesiniz.Nedeni şike sürecinde hiç biriniz çıkıpta bu ülkede Trabzonspor ve Trabzon halkı katlediliyor diyemediniz.Rıdvanın yaptığı madur edabiyatı fenerin kurtulmasının önünü açtı suçlu oldukları halde.Şimdi iş işten geçmiş sen hala yönetimle uğraşıyorsun bu yüzden sizlerde büyük hiçbir zaman büyük futbolcu olamadınız yazık çok yazık.
turgay çavga 6 yıl önce
Sadece Hami değil biz şehir olarak haklı davamızın arkasında duramadık hala daha da duramıyoruz.Siyaset iliklerimize kadar işlemiş durumda ve maalesef herkesin siyasetten beklentileri var ve siyaset uğruna Trabzonspor'u harcadılar.
ömer bahar 6 yıl önce
arkadaş bu başkan aydan mı indi. bir şekilde seçildi saygı göeterelim.. gündemden düşen hemen ts yi kullanıyor
hüseyin üçünçü 6 yıl önce
bence hami doğruları söylüyor.mütehatler mütahitlik yapsın. futbolun içinden gelenler. futbol kulüplerinde etkili ve yetkili olsun. bu sporculara destek olarak , silahına güvenen arasıra birilerine gözdağı versin. elini öpelim. bu iş böyle yürür. BÜYÜK TRABZONSPORUMUZ BÖYLE BİR TAKTİK UYGULAYABİLİR. SAYGILARIMLA.
Deniz 6 yıl önce
Hami kardeşim, kupa kupa dememizden niye rahatsız oldunuz anlamadık, kupa çalınınca Rıdvan ne yaptı sen ne yaptın, belki haberimiz yoktur, Rıdvan Başbakanla görüştü, sen de kupa kupa demeyelim mi diyorsun, yanlış mı anladık acaba, ne anlatıyorsun
MUSTAFA DURSUN 6 yıl önce
Konuşmaları gereken yerde konuşmazlar kendi içimizde atıp tutarlar.Söylediklerini bizden başkasıda duymaz.Bu açıklamaları hanki ulusal medyada var yok.Tabi fenerliler bunu kullanacak o başka;Nihat genç bile başbakan,cumhur başkanı bırakmaz atar tuıtar iş Şikeye gelince Maçkada konuşur.Ulusal medyaya koşsana yok.Niye çünkü ekmeğinden olur..Volkan konak oda aynı Maçkaya gelince atar tutar.İşte biz böyleyiz.
Trabzonspor 6 yıl önce
Hami doğruyu söylüyor ama onu türk futbolunun başına kim getirdi o konuşulmuyor arkadaşlar unutmayın Trabzonspor varken başkaları yoktu
Orhan Türk 6 yıl önce
Öyle bir konuşuyor ki sanki sadece onun zamanında TS büyük takım oldu, şimdi küçük takım. Büyük kulüp hiç olamamışız zaten. Senin zamanındaki futbolunla şimdiki kadroda zor yer bulursun. Cehalet fışkırıyor konuşmalarından. Kitap oku da kültürünü geliştir bari.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@