Beşiktaş maçından sonra hedef olmuştu; Sizin kadar ben de üzüldüm...

Batuhan Artarslan taraftara mesaj verdi

Beşiktaş maçından sonra hedef olmuştu; Sizin kadar ben de üzüldüm...
banner432

Haber61 Spor Servisi

Trabzonspor'un Sivas Belediyespor'u 5-0 ile geçtiği karşılaşmada ilk golü atan Batuhan Artarslan sosyal medyadan açıklama yaptı.

Beşiktaş maçının son dakikalarında yaptığı hatalı pas nedeniyle eleştirilerin hedefi olan Batuhan " İyi oyun güzel galibiyet.Tüm takım arkadaşlarımı kutluyorum.Bana iyi günde kötü günde her zaman destek veren Büyük Trabzonspor taraftarı, geçen haftasonu sizler kadar ben de üzüldüm fakat bana düşen hatalarımdan ders çıkarıp, eleştirilerinizi göz önüne alarak her zaman daha iyiye gitmektir. İyi ki varsınız." ifadelerini kullandı.

batuhan

YORUM EKLE
YORUMLAR
?
? - 6 ay Önce

taraftar olarak çokmu gaddarız diyorum bazen ???

yasar
yasar @? - 6 ay Önce

maalesef öyle, Ekuban 2 tane net pozisyonu atamadı, Pieerra Yusufa atmadı, biz faturayı Batuhan a kestik.

Ali Ö.
Ali Ö. - 6 ay Önce

Kardeşim tamam biraz bizim taraftar fazla üzerine geliyor da sen de kaç senedir kendini gram geliştirmedin. Çok naif oynuyorsun biraz daha sert oyna ve mücadele et. Ayrıca, daha fazla boş alanlara koş ve top iste. Aslında yeteneğin var ama çalışmayınca, hırs yapmayınca yetenek sönüyor.

senden olmuyor
senden olmuyor - 6 ay Önce

altyapıdan gelen hiçbir oyuncu sen kadar şans bulmadı. ama sen ve zeki olmuyor.. sezon sonu takım bak. Beşiktaş maçında yaptığını halı sahada yapsalar daha oyun çağırmaz kimse seni.. yeteneğin kısıtlı.. belli ki gelişemiyorsun...

Özgür
Özgür - 6 ay Önce

Eğer Zeki ve Batuhan kazanılmak isteniyorsa, kesinlikle Zeki orta saha, Batuhan da stoper olarak oynatılmalıdır. Aksi takdirde antrenman futbolcusu olarak kalırlar.

Mehmet Yılmaz
Mehmet Yılmaz @Özgür - 6 ay Önce

Bunları gelişmesi için mahalle arasında oynanan halı saha maçlarına yollamalıyız diyeceğim de orada kadroya giremezler malesef.

Necmettin
Necmettin @Özgür - 6 ay Önce

sen koşmayan top gelince sırtını dönen stoper gördünmü hayatında

kamucu
kamucu @Özgür - 6 ay Önce

zeki zaten ön libero değil mi idi ama malesef bek sorunumuz olduğu için zeki sag bekde oynatılmıştı.

Necmettin
Necmettin - 6 ay Önce

24 yaşındasın Mbappé 20 yaşında psg de oynuyor biz senden bunu beklemiyoruz diyoruzki kafanı kullan çocuk değilsinki hocan sana nasıl pas atılacağını öğretsin bakıyorum nerde nasıl duracağını bilmiyorsun bunları söylüyoruz sana 18 yaşında olsan anlarım

cüre
cüre - 6 ay Önce

4 e 2 baskı yok pres yok hata yapman için zorluk yok o topu nasıl rakibe verdin bir düşün bakalım gidip vursan gene sıkıntı olmaz ama kaptırıp dönen topta gol oldu gerisi boş ne söylesen ne kadar üzülsen para alırken profesnönel oynarkan amatör ......

Hasan
Hasan - 6 ay Önce

Elbette üzülmüşsündür. ama çok şeye engel oldu 4 e 2 yakaladığımızda veremediğin pas. Hem Beşiktaş galibiyeti gitti, hem ikincilik gitti, hem iki puan gitti. Kendini geliştirmelisin, daha sert ve agresif oynamalısın.


SIRADAKİ HABER

banner393