alexa metrics

banner560

banner572

Beinsports’ta neden Trabzonsporlulara yer yok?

Yayıncı kuruluş Beinsports’ta Trabzonspor’u İstanbul takımlarının eski futbolcularının yorumlamaları dikkat çekiyor.

Trabzonspor 31.10.2021, 16:48
Beinsports’ta neden Trabzonsporlulara yer yok?

Haber61 Spor Servisi

Süper Lig’in yayıncı kuruluşu Beinsports’ta Trabzonsporlu yorumculara yer verilmemesi dikkat çekerken, kanal yönetiminin Trabzonspor maçlarını Fenerbahçeli Volkan Demirel’e yorumlatması tepki topladı.

Beinsports’un yorumcu kadrosuna bakıldığında İstanbul takımlarının eski futbolcularının ağırlıkta olduğu görülürken yalnızca bir programda Trabzonspor’un eski futbolcularından aynı zamanda Beşiktaş’ta da forma giyen Tolga Zengin’e yer veriliyor.  Tolga Zengin’in dışında Trabzonspor’da forma giymiş eski bir futbolcu yorumcu kadroda yer almazken Galatasaray, Beşiktaş ve Fenerbahçe’den en az 2’şer eski futbolcu yorumculuk yapıyor. 

Beinsports kadrosunda eski futbolcuların yanı sıra yorumculuk yapan spor yazarları ve gazeteciler arasında Trabzonsporlu olarak Olcay Çakır yer alıyor.

Ancak Trabzonspor maçlarının sonrasında kanal, bordo mavili takımı Tolga Zengin veya Olcay Çakır yerine Fenerbahçeli Volkan Demirel ve Beşiktaş’lı Feyyaz Uçar gibi isimlere yorumlatıyor.

Volkan Demirel’in Fenerbahçe’den bahsederken “takımımız” ifadeleri kullandığı bir ortamda Trabzonspor’a karşı neden bu şekilde bir yapılanmaya gidildiği merak uyandırıyor. Taraftarlar da yayıncı kuruluşta geçmişte Trabzonspor ile ilgili duruşu belli olan Volkan Demirel’in yorumlamasını tepkiyle karşılanırken kanal yönetiminin gelecek günlerde düzenleme yapması isteniyor.

Beinsports’ta yorum yapan eski futbolcular ve takımları şöyle;

Tolga Zengin /  Trabzonspor - Beşiktaş
İlker Yağcıoğlu / Fenerbahçe
Volkan Demirel / Fenerbahçe
Mustafa Doğan / Fenerbahçe – Beşiktaş
Ali Gültiken / Beşiktaş
Feyyaz Uçar / Beşiktaş 
Tugay Kerimoğlu /Galatasaray
Altan Aksoy –Galatasaray


Yorumlar (16)
Rifat Kudu 4 hafta önce
FB,GS, BJK yi kendi yorumcuları değerlendirirken Trabzonspor un yabancı yorumcular tarafından değerlendirilmesini kabul etmem. TS yi takip eden bir yorumcu olmadığı sürece canlı TS maçları dışında Bein Sports yayınlarını takip etmiyorum.
ts_61 4 hafta önce
Dün herkesin gözden kaçırdığı, Dillendşrmediği esas vahim durum var.
Şikebahçe Konya maçında ilk golü atan Genölerbirliği altyapısından
Konyaspor a gelen Soner Dikmen nrden sevinmedi?in gözden kaçı
Kadir 4 hafta önce
Dünyadaki Trabzonlular ekran karartsın o kendiliğinden gider, TS maç sonraki yorumlarını Trabzonludan başkası dinlemez.
usta 4 hafta önce
bizi çok sever beyefendi. onun için ona yer vermişler orda
Amasyali Bordomavi 4 hafta önce
Bizim yönetim suçu neden baskı yapmazlar bu konuda bir tane Trabzon sporlu yorumcu yokmu Türkiye,de yazıklar beinsport yöneticilerine
Kemal SAKA 4 hafta önce
TS maçlarını yorumlamak şu dönem Volkan için büyük bir işkence gibi; bırakınız yorumlasın. :)
DeliDalga 4 hafta önce
Agalar… Kardeşler. Buraya yazana kadar, Bein “ siz “ Sporta okkalı bi mesaj yağmuru tutturup bizim mçları neden bi öküze yorumlattırıyorsunuz yazsanız bence daha makbul olur… heeee… çay varmı çay?
wat 4 hafta önce
günahım kadar sevmem bu adamı ama yanlış bir yorumunu duymadım fb-ts maçından sonrada gayet tarafsız yorum yaptı..bence için için biraz uyuz oluyor olabilir son gönderilişine.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@