Başkan Usta’dan transfer açıklaması: “1-2 oyuncu daha alacağız”

Başkan Usta yapılacak transferler ve gidecek oyuncularla ilgili açıklama yaptı.

Trabzonspor 06.08.2017, 12:07 06.08.2017, 13:16
Başkan Usta’dan transfer açıklaması: “1-2 oyuncu daha alacağız”

Haber61 - Spor Servisi - Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta, yapılacak transferler ve takımdan gidecek oyuncularla ilgili açıklamalarda bulundu.


Usta, “Eksik olan bölgelere almak istediğimiz oyuncular var. Zannediyorum ki lig başlayana kadar iyi bir gelişme olabilir bu önümüzdeki hafta içerisinde. Özellikle stoper bölgesinde ihtiyacımız olduğu kesin. 1 yada 2 transferimiz daha olacak. Elde biriken oyuncular var. Onları bir taraftan görüşüyoruz, değişik kulüplerle. Aslında hareketin bir kısmı bizim alacağımız oyuncularla da ilişkili. A ve B Planı yaparak onlarla ilgili ciddi bir eritmemiz olacak. Takımda kalacak olan sayı 4 gençle birlikte 25 kişilik bir kadro olacak. Onun üzeridne sayı kalacağını zannetmiyorum. Bu sene 18 kişilik kadro 21’e de çıktı. O da biraz daha yapıyı değiştirecek kulüpler açısından. Ama dediğim gibi 4 gençle birlikte 25 kişilik kadromuz olmuş olacak.” dedi.
 
Yorumlar (25)
Ergin genç 3 yıl önce
Burak kaliteli bir oyuncu yeterki oynasın gol atsın bu parayıda alsın ,,
Gol atarmı atar, takımla seyirci ile bütünleşir mi evet.
Trabzon takımını ve trabzonun yapısını en iyi bilen oyuncu.
Kalitesi tartışılmaz başka bir golcuyi bu rakama alamazsın.
Onun için iyi düşünmek gerekir..
Aliriza 3 yıl önce
Ortasahamizda yeterince futbolcumuz var sadece defansa 1 2 takviye yapabilirseniz iyi olur. Ortasahada artık yusuf ve Abdulkadir e daha çok güvenmeliyiz.
Osay61 3 yıl önce
Başkan elinden geleni yapıyor şimdi görev taraftarda.
ibrahim çevik 3 yıl önce
Başkan kafayımı sıyırdın sen. 33 yaşındaki Burak la 3 yıllık ve her yıl için garanti 3.550.bin euro sözleşme yapmışsın. yani burak'a 36 yaşında yıllık 3.550 euro mu vereceksin. İnsanın aklına pis işler geliyor vAllahi. ne yaptın çıkma falanmı alıyorsun.. Dünyada 36 yaşında sahada olan toplan 4 tane topçu var. sen nettin bre.. İHO nun kibar versiyonu diyordum sana demekki haklıymışım..
Hezber61 3 yıl önce
1–2 oyuncu daha alıcaz deniyorsa ya hiç alınmaz yada en fazla 1 tane alınır demektir
Temel Hacımuhittinoğulları 3 yıl önce
Al ama 30 yaşındaki adamlara öantkksız paralar verme.
Bir stoper yeter. Gerisi ultra lüx
sungur 3 yıl önce
bu yönetimin iho dan farkı kalmadı. saçma sapan transferlere dünyanın parasını veriyorlar. 32 yaşındaki ama 3,5 milyon euro garanti para mı verilir? sen katar mısın,?para mı basıyorsun? bu paralara adamlar takım kuruyor. beceriksiz yönetim. yarın burak bu paranın altında ezilir. 2 pozisyon kaçırınca statta duramaz. sizde seyredersiniz
Ercan 3 yıl önce
Akıl alacak iş değil. Nevzat Aydın haklı
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@